Kaimiņam uzbrukts, jo balsojis pret brīvdienām pareizticīgo Ziemassvētkos

8 komentāri
Kaimiņam uzbrukts, jo balsojis pret brīvdienām pareizticīgo Ziemassvētkos
Foto: LETA

Saeimas deputāts Arturs Kaimiņš (LRA) apgalvo, ka vakar vakarā viņam uzbrucis Latvijas 1.rokkafejnīcas apsargs, un esot pamats domāt, ka uzbrukums bijis saistīts ar parlamenta balsojumu, kurā politiķis iebildis pret Saskaņas ierosinājumu pareizticīgo Ziemassvētkus noteikt par brīvdienu.

Aģentūrai LETA Kaimiņš skaidroja, ka vakar bija iegājis rokkafejnīcā satikt savu draudzeni. Politiķis pie bāra letes pasūtījis ēdienu, kad pie viņa pienākuši klāt cilvēki, kuri pauduši pozitīvu viedokli par deputāta darbu Saeimā. Kaimiņš fotografējies ar šiem cilvēkiem, kad kluba apsargs no aizmugures vai sāniem pēkšņi uzbrucis viņam. Politiķis esot nogrūsts zemē ar seju pret grīdu un viņam pārsists deguns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kaimiņš uzsvēra, ka pirms negaidītā uzbrukuma apsargs krievu valodā viņam teicis: “Tas tev par mūsu svētkiem 7.janvārī!”

Kā ziņots, Saeima 4.decembrī balsoja par Saskaņas ierosinājumu Latvijā noteikt par brīvdienu 7.janvāri – dienu, kad pareizticīgie un vecticībnieki svin Ziemassvētkus. Par šī likumprojekta nodošanu komisijām nobalsoja 50 deputāti, kuri pārstāv gan opozīcijas, gan koalīcijas partijas, bet Kaimiņš bija viens no 19 parlamentāriešiem, kuri balsoja pret. Vēl 13 koalīcijas deputāti balsojumā atturējās, bet četri parlamentārieši no dažādām partijām balsojumā nepiedalījās.

Pēc Kaimiņa stāstītā, apsargs vakar vakarā esot centies uzbrukt arī pēc tam, kad bija ieradusies pašvaldības policija. Kaimiņš policijai uzrakstījis iesniegumu par diviem apsargiem. Parlamentārietis norādīja, ka ir jābūt pieejamam videoierakstam par notikušo incidentu. Politiķis arī pauda gatavību vērsties tiesā saistībā ar notikušo. Jautāts, vai tiesā vērsīsies pret konkrēto apsargu vai pret Latvijas 1.rokkafejnīcu, deputāts atbildēja, ka šajā jautājumā konsultēsies ar juristu.

Kaimiņš uzsvēra, ka ir aizskarts viņa gods un cieņa, un šis gadījums liecina, ka konkrētais klubs esot bīstams apmeklētājiem. Deputāts arī piebilda, ka pirms konflikta izcelšanās viņš nebija lietojis alkoholu, turpretim apsargs, pēc deputāta domām, izskatījies apreibinājies.

Latvijas 1.rokkafejnīcas koncertu menedžere Edīte Barinska pagaidām nevarēja komentēt notikušo, jo teicās neko par to nezinām. Barinska pastāstīja, ka apsardzes pakalpojumus rokkafejnīcai nodrošina cits uzņēmums, taču viņa pagaidām nevarēja precizēt firmas nosaukumu.

8 komentāri

TOP komentāri

 • Arvis
  0

  Arvis

  A.Kaimiņam mērķis ir respektējams, viņa darbības sakarā ar pērtiķu nama - LR Saeimas aktivitāšu publiskošanu un atmaskošanu ir respektējami. Bet piedzeršanās publiskā vietā kā jau pērtiķu nama, piedodiet, LR Saeimas nama deputātam ir nepieņemami! Grūti būs izskaidrot savu rīcību vēlētājiem, kas par viņu balsoja. Te jau nu būtu jānoliek deputāta mandāts. Un cīņu pret pērtiķu patvaļu var turpināt turpat no suņubūdas neesot deputātam!

  14.12.2014 12:38

 • haralds
  0

  haralds

  ir jau labi, ej pa kreisi!

  14.12.2014 00:11

 • karmists
  0

  karmists

  pat studentiņš no LU juristiem viennozīmīgi šo versiju apzīmētu kā alkoholiķa murgus!

  13.12.2014 23:23

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas