Deputāti noraizējušies par postažu, kas valda bijušajos Latvijas robežu punktos

1 komentārs

Bijušie valsts robežkontroles punkti Ainažos un Grenctālē ir valsts vizītkarte iebraucējiem, tādēļ nepieciešams tos uzpost. Par to ceturtdien, 18. jūnijā, sprieda Saeimas pilsonības un migrācijas komisijā. Tās vadītājs Ilmārs Latkovskis uzsvēra, ka šo teritoriju sakārtošana ir valsts prestiža jautājums.

Pēc tam, kad 2007.gadā robežkontrole tika atcelta – daļa objektu tika nojaukti, bet citi – atdoti privātīpašniekiem. Tomēr lielākā daļa no tiem kļuvuši par neglītiem graustiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bijušās robežkontroles vietas pārrauga Iekšlietu ministrija. Tās ierēdņi sēdes laikā gan taisnojās, ka pret privāto īpašnieku bezdarbību iesākt neko nevarot un pašvaldībām būtu jāseko līdzi, kas notiek viņu teritorijā.

Drīzumā Grenctālē tikšot veidota degvielas un gāzes uzpildes stacija un motelis. Deputāti izteica ideju, ka šiem komersantiem būtu arī jāprezentē valsti.

Izskanēja arī ierosinājums, ka  bijušajos robežkontroles punktos nepieciešams izveidot tranzīta infrastruktūru jeb mūsdienām atbilstošus stāvlaukumus, kurus varētu izmantot tālbraucēji.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    0

    Nu re

    Mazlietiņ atgādina Rosseju.

    18.06.2015 19:29

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas