Demogrāfiskā situācija liek meklēt jaunus veidus, kā izmantot esošo darbaspēku

0 komentāri

Demogrāfiskā situācija liek meklēt jaunus veidus, kā izmantot esošo darbaspēku, tostarp gados vecākus cilvēkus. Par risinājumiem šodien spriedīs Latvijas institūciju un Pasaules Bankas eksperti, kā arī sociālie partneri.

Šodien paredzēts pārrunāt sākotnējos rezultātus pētījumam, ko pēc Latvijas pasūtījuma veic Pasaules Banka. Tās eksperti darba mūža pagarināšanai un vecāku cilvēku paturēšanai darba tirgū iesaka uzlabot iedzīvotāju veselības stāvokli, mazināt aizspriedumus pret vecākiem darbiniekiem, domāt par pieaugušo izglītību un sociālo aprūpi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nodarbinātības līmenis Latvijā iedzīvotājiem vecumā virs 50 gadiem ir 36%, kas ir nedaudz lielāks nekā vidējais līmenis Eiropas Savienībā. Taču vienlaikus šā vecuma grupa aizņem ievērojamu vietu kopējā bezdarbnieku skaitā, sasniedzot gandrīz 40%

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas