Degvīns viens, bet etiķetes dažādas; kam lai tic?

0 komentāri

Viens un tas pats produkts var būt gan zāles, gan inde. Atšķirība ir devā. Šobrīd, kad vēl ir visas iespējas noķert gripu vai saaukstēšanos, imunitātes stiprināšanai lieti noder piemēram – degvīna, citrusaugļu un medus uzlējums. Arī kāds Bez Tabu skatītājs acīmredzot ir gribējis stiprināt veselību, bet iegādātais produkts raisījis daudz jautājumu.

”Sveicināti! Vakar Dzelzavas ielā 51, veikalā Maxima, veselības nolūkos iegādājos lētāko degvīnu SOS, tilpums 200 ml. Mājās, pētot pudeli, konstatēju, ka uz galvenās etiķetes ir uzlīmēta vēl viena etiķete, zem kuras slēpjas cits degvīna apraksts. Alkohola stiprums atšķiras – uz pudeles tie ir 40%, bet uz uzlīmētās etiķetes – 38% alkohola. Vai tā drīkst būt? Cik galu galā stipru degvīnu es veselības  dēļ lietoju?” raksta skatītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bez Tabu komanda devās meklēt pudeli, kas iedzinusi mulsumā skatītāju. Vēstulē minētā veikala plauktā izdodas atrast pudeli, kuras oriģinālajai etiķetei uzlīmēta virsū vēl viena. Nākamie mēģinājumi, divos citos veikalos, nevainagojas panākumiem.

Lielveikala Maxima pārstāvji skaidro, ka kļūdu marķējumā atraduši paši, lai nenotiktu patērētāju maldināšana, uzlīmēta cita etiķete.

”Ražotājs, līmējot etiķeti virsū, bija nokļūdījies alkohola procentu apjomā. Pēc kļūdas konstatēšanas, pagājušā gada nogalē visa šī te pudeļu partija tika aizvesta atpakaļ uz noliktavām un kļūda izlabota,” norāda Maxima Latvija komunikācijas vadītājs Jānis Beseris.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Atgādinām, pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga Jūsu veselībai!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas