Daugmalē ugunsnelaime izposta ģimenes vienīgo dzīvesvietu; lūdz cilvēku palīdzību

2 komentāri

Pagājis jau gandrīz mēnesis kopš nodegusi Skudrīšu ģimenes māja Daugmalē. Ugunsnelaime izcēlās pēkšņi, tās iemesls elektrības īssavienojums. Nu jau nedēļu namatēvs Ainis ar ģimeni mīt pagaidu miteklī Daugmalē, ko ierādījusi vietējā pašvaldība. Ģimene piedzīvoto ugunsgrēku atceras kā ļaunu murgu.

”Es savam lielākajam ienaidniekam kaut ko tādu nenovēlu. Es tajā mājā nodzīvoju var teikt visu mūžu, 60 gadus,” stāsta nodegušā nama īpašnieks Ainis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Brīdī, kad notikusi ugunsnelaime, civilsieva bijusi darbā, un 16 gadus vecā meita vēl nebija pārnākusi no skolas. Uguns izplatījusies tik ātri, ka pusstundas laikā no mājas palikuši pāri vien gruveši.

Mājas iemītniekiem palicis vien tas, kas bija mugurā, visa sadzīve un personiskās mantas sadega kopā ar māju.

Vairāk skaties pievienotajā video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • anete
  +1

  anete

  Uz vecajiem pamatiem nedrīkst būvēt - ja reiz ir dedzis, degs atkal. Jāceļ kaut kur blakus, jaunā vietā.

  17.04.2015 22:21

 • Ingus
  +1

  Ingus

  Labprāt palīdzētu cilvēkam, bet nav nekādas informācijas par to kādā veidā to izdarīt. Lūgums rakstam pievienot Aiņa konta numuru vai kontaktinformāciju, lai sazinātos ar viņu par būvmateriālu piegādi viņam.

  15.04.2015 09:28

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas