Dārziņu kooperatīvā Ilga joprojām valda būvgružu izgāztuve

0 komentāri

Maija beigās ar Degpunktā komandu sazinājās rīdzinieki, kuri bija nepatīkami pārsteigti par kādreizējā dārziņu kooperatīvā Ilga notiekošo. Ceļš, kas ved uz tālāk esošām dārza mājiņām, bija pārvērties par izgāztuvi. Vecas riepas, skārdenes, pudeles un būvgruži. Skats dramatisks.

Uzņēmums, kas tajā šobrīd saimnieko, ieplānojis pārstrādāt būvmateriālus. Sadzīves atkritumus klāt piebēruši citi cilvēki. Par ļaužu sašutumu firmas pārstāvjiem nebija lielas bēdas, ja nu vien – tas viņus kaitināja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vides dienestā uz notiekošo skatījās citādi – nevar katrs savā zemē darīt ko grib, kā šajā gadījumā – veidot izgāztuvi. Uzņēmējiem draudēja nopietns sods un viņi solījās teritoriju sakopt.

Kopš maija beigām ir pagājis diezgan ilgs laiks un Degpunktā komanda atkal devās uz dārzkopības kooperatīvu Ilga. Skats ir mainījies, lai gan ne ļoti. Autoriepas un pudeles no ceļmalām pazudušas, būvgruži nošķūrēti pa malām, taču vēl aizvien te atrodas.

No solītās sētas apkārt teritorijai nav ne miņas. Vides dienestā saka, ka administratīvā lietvedība ir uzsākta, taču pagaidām nekādu jaunumu nav, visticamāk, ka veiktas pārrunas ar būvgružu īpašniekiem un pie atbildības saukts neviens vēl nav.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas