Dārziņos bez saskaņošanas lielos apjomos izgāž būvgružus

0 komentāri

Kopš šā gada Lielās talkas pagājis tieši mēnesis, diemžēl vairākās vietās jau var redzēt mēslotāju nodarīto pēc talkas. Pie TV3 raidījuma Bez Tabu komandas vērsušies skatītāji no Rīgas mikrorajona Spilves, kuri informēja par īpaši nekaunīgiem piemēslotājiem.

Aptuveni pirms trim nedēļām uz ceļa tika izgāztas pirmās būvgružu kravas. Tas samulsinājis 500 dārzkopjus, kuriem šis ir vienīgais ceļš līdz savām dobēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dārziņu kooperatīva vadība sazinājusies ar pašvaldības policiju un Pārdaugavas izpilddirekciju. Izsauktie dienesti notikuma vietā ieradušies, nofotografējuši gružus un aizbraukuši. Tikmēr vestas aizvien jaunas kravas.

Valsts vides dienests par piesārņoto vietu uzzina no Bez Tabu un sola rīkoties.

Bez Tabu izdodas noskaidrot, ka zemes gabalu iegādājies uzņēmums Tehrent. Tā kā ceļš atrodas privātīpašumā un zemesgrāmatā nav norādīts apgrūtinājums, to drīzumā plānots slēgt.

Izrādās, ka teritorijas piesārņošana notiek ar īpašnieku svētību un savesto materiālu plānots izmantot nākotnē.

Visticamākais, dārzkopjiem nāksies meklēt citu ceļu, kā nokļūt līdz mazdārziņiem. Šobrīd alternatīva ir pieejama tikai gājējiem un riteņbraucējiem.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas