Darba tīkotājai Vācijā rodas problēmas ar darbā iekārtošanas aģentūru

2 komentāri

Kāda darba tīkotāja apgalvo, ka darbā iekārtošanas aģentūra Rīgā nav viņai palīdzējusi atrast darbu Vācijā, kā tika solīts, slēdzot līgumu. Tikmēr aģentūra noliedz, ka ir vainojama nepatīkamajā situācija, kurā nonākusi darba ņēmēja. Kas īsti noticis, skaidrot devās raidījums Bez Tabu.

Nedienas ir radušās ar Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētu firmu Alpha Personnel, un sūdzību par šo uzņēmumu saņēmusi arī pati NVA. Lai arī situācija patlaban nav pilnībā skaidra, un darba meklētāja, iespējams, Vāciju jau pametusi, lai dotos darba meklējumos uz Nīderlandi, NVA pārstāvji iesaka darba meklētājiem cītīgi pārlasīt darbā iekārtošanos firmu piedāvātos līgumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Bieži vien cilvēks paļaujas nevis uz to, kas rakstīts dokumentā, bet to, ko firmas pārstāvji pasaka mutiski. Parasti tiek teikts, ka tiek piedāvāts standarta līgums, taču patiesībā alga būšot cita,” norāda NVA pārstāvji, uzsverot, ka līgumā jau jābūt norādītiem korektiem nosacījumiem.

Vairāk skaties video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • niciniet
  0

  niciniet

  Alpha Personell, viena no netīrāko netīrākajām aģentūrām. !

  26.02.2015 18:08

 • Lii
  0

  Lii

  Es uzskatu ,ka darbs pasai jameklee.

  07.01.2015 15:01

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas