CSDD esošajā autopreču veikalā tirgo Krievijas simbolikas suvenīrus

0 komentāri

TV3 raidījuma Bez Tabu komanda saņēmusi ziņu no kāda skatītāja, kurš pauž sašutumu par novēroto Rīgas Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD). Proti, pagrabā esošajā suvenīru un autopreču veikalā var iegādāties tikai Krievijas simbolikas suvenīrus.

Bez Tabu aptaujātie iedzīvotāji visi kā viens norāda, ka pareizi būtu, ja konkrētajā veikaliņā būtu iespējams iegādāties arī Latvijas simbolikas suvenīrus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr veikala pārdevējs norāda, ka Latvijas simbolika veikalā esot bijusi, bet pašlaik viss izpārdots.

Pēc raidījuma Bez Tabu intereses CSDD ir sazinājusies ar veikala īpašniekiem, kuri, lai izvairītos no konflikta, apsolījušo turpmāk netirgot nevienas valsts simboliku.

”Mēs ar šo uzņēmumu pēc šā gadījuma esam pārrunājuši esam pārrunājuši šo jautājumu. Vaicājām, kāpēc tieši Krievijas simbolika šeit atrodama, bet nav citas valsts simbolikas [vimpeļu]. Ja ir Krievijas simbolika, varbūt vajadzēja arī Lietuvas, Latvijas, Igaunijas. Tad viņi mums atbildēja, ka netirgos vairs nevienas valsts simboliku savā veikalā,” norādīja CSDD pārstāve Ieva Bērziņa.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas