CSDD atņem apliecību braukšanas instruktoram un mācību karti autoskolai

5 komentāri
CSDD atņem apliecību braukšanas instruktoram un mācību karti autoskolai
FOTO: LETA

CSDD saistībā ar pārkāpumiem topošo autovadītāju apmācībā, instruktoram Ruslanam Poluškinam atņemta braukšanas mācību instruktora apliecība (kvalifikācija), kas nozīmē, ka viņam turpmāk nav atļauts nodarboties ar topošo šoferu sagatavošanu. Arī autoskola, kurā Poluškins strādāja par instruktoru, viņa darbībā konstatējusi pārkāpumus un pārtraukusi darba attiecības.

Pamatojumi šim komisijas lēmumam ir vairāki. Proti, Poluškins kursantu apmācībai ilgstoši izmantojis apmācības prasībām neatbilstošu transportlīdzekli. Papildus tam, instruktors autoskolai sniedza nepatiesu informāciju par apmācībā izmantoto braucamo, norādot citai autoskolai piederoša mācību automobiļa valsts numuru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat instruktors izdarījis pārkāpumus, par kuriem piemēroti administratīvie sodi.

Tāpat komisija atņēmusi mācību karti autoskolai IK Ieva Auto. Tas nozīmē, ka minētā autoskola vismaz vienu gadu nedrīkstēs apmācīt topošos autovadītājus.

Autoskolai IK Ieva Auto mācību karte atņemta, jo topošo šoferu nodarbības nenotika saskaņā ar reģistrēto apmācības grafiku, kā arī konstatēti labojumi mācību žurnālā.

Piemēram, žurnālā ierakstīts, ka nodarbībā piedalās visi pieci konkrētās grupas apmācāmie, taču CSDD pārbaudes laikā klātienē konstatēts, ka bija tikai divi; žurnālā konstatētas ierakstītās informācijas par iepriekšējām nodarbībām dzēšanas pēdas; nav notikušas nodarbības, bet nodarbībām paredzētajā laikā uz pasniedzēja galda bijusi cigarešu paciņa, bet papīrgrozā – tukša stiprā alkohola pudele. Turklāt šajā autoskolā jau iepriekš konstatēti līdzīga rakstura pārkāpumi.

5 komentāri

TOP komentāri

 • Inga
  +1

  Inga

  Saldū vispār, braukšanas instruktors Rūdolfs, nepiedienīgi uzvedas. Nepietiek ar to ka cenšas izmaksāt pusdienas un kafiju, bet arī neatlaidigi visu laiku rakasta, burtiski terorizē, un nejau pa braukšanas tēmu... un zinu ka neesmu vienīgā....

  08.09.2016 22:34

 • Lāsma
  0

  Lāsma

  Piekrītu Ingai. Pati arī šo visu piedzīvoju. "Braucam uz mežu" frāze izskan diezgan bieži, un cilvēks nekaunas šo velmi paust arī īsziņās. Grūti visu šo uzbāšanos, piedāvājumus un grābstīšanos uztvert, kā joku.

  10.09.2016 08:57

 • Romka
  0

  Romka

  Nevajadzēja mocīties,būtu ātrāk iegājusi.

  09.09.2016 23:11

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas