Cīņai ar bēgļu problēmu Vidusjūras reģionā Latvija gatava piedāvāt palīdzību

2 komentāri

Cīņai ar nelegālo imigrantu plūsmu un bēgļu problēmu Vidusjūras reģionā Latvija gatava piedāvāt materiāltehnisku palīdzību. Eiropas Savienības (ES) valstu vadītāji ārkārtas sanāksmē Briselē vakar vēlu vakarā pieņēma kopīgu paziņojumu, kurā vienojušies par bloka valstu klātbūtnes stiprināšanu Vidusjūras reģionā, kā arī cilvēku kontrabandas apkarošanu un nelegālās imigrācijas plūsmas novēršanu.

Katrai valstij bija arī jāpiedāvā savs individuālais ieguldījums, tostarp Latvijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vienlaikus Ministru prezidente Laimdota Straujuma vairākkārt izvairījās no tiešas atbildes, vai Latvija solidaritātes vārdā būtu gatava uzņemt arī daļu no bēgļiem.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Ieva
  +3

  Ieva

  tikai ,lai neuzņem LV! Pietiek,ka latviešiem uz pabalstiem jādzīvo (kas nav nemaz tik lieli), būs vēl par mūsu nodokļu maksātāju naudu tie dīkdieņi jāuztur! Ne viņiem interesē šeit strādāt, ne nodokļus maksāt.

  24.04.2015 20:22

 • Ex
  0

  Ex

  Neuzņems,bet ja uzņems paši aizlaidīsies,kad uzzinās kādi mēs te rasisti esam,un ,ka Benesu Aijo latvija piespiedu kārtā aizsūtīja karot uz Ukrainu:DDDBet savus darbiniekus pasauļoties uc labumus iegūt, mūsu dienesti gan var aizsūtīt.:D

  24.04.2015 22:28

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas