Emigrējot uz ārzemēm, cilvēki pamet savus dzīvniekus

0 komentāri

Emigrējot uz ārzemēm, cilvēki nereti atstāj savus dzīvniekus patversmēs. Šovasar notiekošo var dēvēt par “dzīvnieku atstāšanas bumu”, pauda Daugavpils dzīvnieku patversmes vadītāja Oksana Bondare.

Latgalē kopumā ir tikai trīs dzīvnieku patversmes, un šobrīd tās ir pārpildītas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Daugavpils dzīvnieku patversmes vadītāja Oksana Bondare:

Reizi mēnesī ir vairāki gadījumi, kad cilvēki, braucot uz ārzemēm, pamet savus dzīvniekus. Vasaras sākumā bija kaut kāds bums, kaķus un suņus nesa ”kaudzēm”.

Vadot dzīvnieku patversmes, to darbiniekiem nereti nākas saskarties ar cilvēku īpašu cietsirdību. Bijuši gadījumi, kad cilvēki mežos atrod piesietus dzīvniekus, kuri izmisumā nodara sev pāri, ir saļimuši bezspēkā vai arī gājuši bojā bada nāvē.

Latvijā šobrīd darbojas 18 oficiālas dzīvnieku patversmes. Lielāka to daļa atrodas Rīgā, Zemgalē un Kurzemē.

Plašāk par dzīvnieku patversmēm Latgalē uzziniet LNT ”900 sekunžu” sižetā augstāk!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas