Cilvēki palīdz atrast Juglā nozagto kravas auto! Cietušais šokā par policijas vienaldzību

7 komentāri

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, ka piektdien, 13. maija, ap plkst. 6.00 rītā Juglā no Lizuma ielas apsargātām garāžām notikusi zādzība lielā apmērā. Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, īpašniekiem pašu spēkiem izdevies atgūt savu īpašumu.

Jau ziņojām, ka zādzību pastrādājusi persona, kura tikai mēnesi iepriekš pieņemta darbā. Vīrietis ar darba devēja piešķirtām atslēgām iekļuvis apsargājama teritorijā, piekrāvis īpašniekam piederošo Ford Transit automašīnu, pašizgāzēju ar valsts numuru JN – 7194, ar dārgiem celtniecības instrumentiem un aizbraucis no uzņēmuma teritorijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neilgi pēc notikušā izziņošanas portālā Skaties.lv un radio StarFm automašīnas īpašnieks saņēmis ziņu, ka viņam piederošā automašīna, redzēta pārvietojamies virzienā uz Latgali. Saņemot šādu informāciju, īpašnieks devies meklēt savu automašīnu, par to izziņojot arī policijai.

Apzagtā uzņēmuma īpašnieks stāsta, ka pateicoties iedzīvotāju norādēm, tajā pašā piektdienas vakarā izdevies atrast gan automašīnu, gan pašu garnadzi, kurš alkohola reibumā palicis kādā dārza mājiņā, Barkavas pusē.

Uz notikuma vietu izsaukti arī likuma sargi, kuri piefiksējuši informāciju par notikušo. Tiesa, cietušais atklāj, ka policijas rīcība šaja gadījumā nepatīkami pārsteigusi.

”Madonas policijas darbinieki mūsu norādītajā vietā ieradās vien pēc divām stundām. Turklāt, nopratinot zagli un noņemot pirkstu nospiedumus no automašīnas, viņš netika aizturēts. Nozieguma izdarītājs pie tam atradās alkohola reibumā un viņam nav transporta līdzekļu vadīšanas atļauja,” portālam Skaties.lv atklāj cietušais.

Viņš arī piebilst, ka brīdī, kad automašīna atrasta, vīrietis jau bija paspējis pārdot dažus no nozagtajiem instrumentiem. Arī šo informāciju policija nebija piefiksējusi un meklēšanā izsludinātā automašīna atgriezta īpašniekam.

Arī par to cietušais ir sašutis, jo mērojot ceļu no Barkavas uz Rīgu, meklēšanā izsludinātā, nozagtā automašīna nav tikusi apturēta.

Komentējot šo situāciju, Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākais speciālists Dairis Anučins atklāj, ka polcijas darbiniekiem, fiksējot notikušo, nav bijušas tiesības aizturēt konkrēto personu.

”Policijas darbinieki fiksēja visus nepieciešamos datus par konkrēto personu un šobrīd ir uzsākta notikušā izmeklēšana. Jāpiebilst, ka šī persona arī iepriekš ir nonākusi policijas redzes lokā,” piebilst Valsts policijas pārstāvis.

Komentējot cietušā sašutumu par to, ka nozagtā automašīna, ceļā netika aizturēta, policija norāda, ka ne vienmēr, pārvietojoties pa auto ceļiem, sastopamies ar policiju. Konkrētajā gadījumā, automašīnas meklēšanai netika izsludināta specoperācija.

”Ja automašīnas vadītājs būtu pārkāpis ceļu satiksmes noteikumus un būtu ticis aizturēts, policijas darbiniekiem būtu uzrādījusies informācija par to, ka automašīna izsludināta meklēšanā,” informē policija.

Reaģējot uz cietušā neapmierinātību ar policijas darbu, Valsts policijas pārstāvis aicina cietušo, aprakstīt notikuma gaitu un informāciju nodot iekšējās kontroles birojam, izskatīšanai.

7 komentāri

TOP komentāri

 • janka
  +4

  janka

  Atkal menti neko nedara,korumpēti maitas!

  17.05.2016 18:31

 • onkols
  +3

  onkols

  Ukral , vipil - vtjurmu ! Romanķika , pļja !

  17.05.2016 18:57

 • Fuller
  +3

  Fuller

  Ja cietušais aprakstīs un policijā iesniegs notikuma gaitu, tad riskē pats iekulties kādās nepatikšanās, jo izrādīsies, ka dzenot pēdas, pats būs kaut ko pārkāpis. Un beigu galā būs vainīgāks par pašu vainīgo.

  17.05.2016 17:46

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas