Cilvēki nespēj atmaksāt ātros kredītus! Tikai 40% kredītu atmaksā noteiktajā laikā

0 komentāri

Arvien vairāk Latvijas iedzīvotāju aizņemas naudu. Par to liecina strauji augošais nebanku kredītu tirgus, kas pērn palielinājies par 20%.

Un palielinājusies tieši ātro jeb distances kredītu izsniegšana. Taču Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) apkopotā informācija liecina, ka daudzi cilvēki šos kredītus nespēj atmaksāt un ir spiesti pat vairākas reizes pagarināt atmaksas termiņus.

Tikai 40% gadījumu kredīts tiek atdots noteiktajā termiņā.

Lai gan pēdējā gada laikā, pieņemot stingrākus ātrās kreditēšanas noteikumus, situācija nozarē uzlabojusies, patērētāju iesniegumi rādot, ka problēmas vienalga pastāv.

Tāpēc patērētāju tiesību aizstāvji akcentē, – ja komersanti nekavējoties nemainīs savu uzvedību, viņi plāno rosināt izmaiņas attiecībā uz procentu likmēm un pagarinājumiem, kas, viņuprāt, joprojām neatbilst likumam.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas