Cietums mājās: elektroniski uzrauga lielākoties mantisko noziegumu veicējus

0 komentāri

Elektroniskajā uzraudzībā šobrīd sabiedrībā lielākoties ir mantisko noziegumu veicēji.

Valsts Probācijas dienesta vadītājs Mihails Papsujevičs atzīst, – plānots šādā veidā pirms termiņa uz brīvām kājām laist arī citas notiesāto grupas, iespējams, tostarp slepkavas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Papsujevičs LNT Ziņām norāda, ka visbiežāk dienestam tiek uzdots jautājums, vai šādas sprādzes būtu lietojamas arī dzimumnoziedzniekiem.

Video

Izciest sodu mājas apstākļos ar elektroniskās uzraudzības sprādzi ap kājas potīti vēlējušies 180 cietumnieki. Izvērtējot drošības riskus sabiedrībai un iespēju atkārtot likumpārkāpumus, pirmstermiņa atbrīvošana no ieslodzījuma vietām tomēr piemērota tikai 47 personām.

Trīs ieslodzītie nonākuši atpakaļ cietumā, jo nav spējuši izturēt elektroniskās uzraudzības stingro režīmu. Pirmais pārkāpums visām trijām personām bija iziešana ārpus dzīvesvietas tajā laikā, kad bija jāatrodas dzīvesvietā.

Par šo un citiem tematiem plašāk – LNT Ziņās plkst. 20.00!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas