Četru gadu laikā izdalīti 27 kilometri karoga lentīšu; šogad tiks salocītas vēl 100 tūkstoši lentīšu

0 komentāri

Pirms 5 gadiem LNT uzsāktā sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanas tradīcija turpinās. Patriotu nedēļas priekšvakarā šovakar pirmās lentītes salocīja NBS komandieris. Ar simboliskā karavīru ugunskura iedegšanu pie Kara muzeja, NBS komandieris atklāj patriotu nedēļu.

Raimonds Graube – NBS komandieris (tieši šajās stundās pirms 95 gadiem latviešu karavīri gatavojās Rīgas atbrīvošanai un viņi riskēja ar savām dzīvībām, un mums tas ir jāatceras, jo, pateicoties viņiem, esam brīvi un neatkarīgi un varam dzīvot savā valstī).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau piekto gadu brīvības un neatkarības simbols ir sarkanbaltsarkanās lentītes, kuras piespraustas pie krūts. NBS komandieris uzsāka lentīšu locīšanu.

Četru gadu laikā iedzīvotājiem jau izdalīti 27 kilometri lentīšu. Tas tiks darīts arī šogad, tāpēc tām vajadzētu būt ikvienam.

Šogad tiks salocītas 100 tūkstoši lentīšu. Tās Kara muzejā sev un saviem draugiem līdz pirmdienas vakaram var doties salocīt ikviens.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas