Čerņeckis: Iepriekš Gan bei, iespējams, bijis ”jumts”

0 komentāri

“Mēs zinājām, ka krāpšanās ar kases aparātiem notiek ilgi, bet nevarējām iegūt pietiekoši daudz pierādījumu, lai rīkotos,” LNT raidījumā Dombura studija atzina Valsts Ieņēmumu dienesta (VID)  augstākā amatpersona noziedzības apkarošanas jomā Kaspars Čerņeckis.

Taujāts, vai pastāv iespēja, ka Gan bei un pārējie restorāni krāpās jau gadiem ilgi, Kaspars Černeckis norādīja, ka tas būs zināms tad, kad noslēgsies izmeklēšana.

Šobrīd risinājums varētu būt līdzīgs kā ārvalstīs – tur visos kases aparātos ir sistēma, kas kopē visus tajā ievadītos datus arī VID serveros, sacīja K. Čerņeckis.

Tajā pašā laikā VID augstākā amatpersona noziedzības apkarošanas jomā neizslēdza to, ka šajās krāpnieciskajās darbībās restorānu tīklam bijis ”jumts” un dažādi konsultanti, kuri risināja šādus jautājumus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas