Ceļu remontdarbu iepirkumi veikti 90% apmērā

0 komentāri

VAS “Latvijas valsts ceļi” ir veikusi 90% no visiem šogad plānotajiem ceļu remontdarbu iepirkumiem un praktiski uz visiem objektiem ir uzsākti remontdarbi, informē pats uzņēmums.

Šogad tiek izsolīti iepirkumi autoceļu rekonstrukcijas, segumu atjaunošanas, segumu virsmu apstrādes un pastiprināšanas, kā arī tiltu atjaunošanas un satiksmes drošības paaugstināšanas darbiem 94 objektos. Jūlijā ir atlicis izsludināt vēl 13 iepirkumus, ziņo “Latvijas valsts ceļi”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

No minētajiem būvdarbu iepirkumiem 24 ir ES fondu – Kohēzijas un ERAF – līdzfinansēti objekti.

Ar šī gada autoceļu būvniecības un rekonstrukcijas darbu iepirkumu plānu iespējams iepazīties “Latvijas valsts ceļi” interneta mājas lapā.

Papildus iepirkumu plānā minētajam turpinās darbi 11 no iepriekšējā gada pārejošos objektos.

Kopējais valsts autoceļiem paredzētais finansējums 2014. gadā – gan autoceļu remontdarbiem, gan uzturēšanai – ir gandrīz 250 milj. eiro, no kuriem nepilni 136 milj. eiro ir ES fondu līdzfinansējums.

Būvdarbi šī gada remontdarbu sezonā notiks vairāk kā 100 objektos un kopumā tiks sakārtoti vairāk kā 1000 km autoceļu. No tiem ar Kohēzijas fonda līdzfinansējumu tiks sakārtoti 18 autoceļu posmi 226 km kopgarumā un ar ERAF līdzfinansējumu – 20 autoceļu posmi 146 km kopgarumā.

Ar Latvijas autoceļu 2014. gada remontdarbu karti iespējams iepazīties “Latvijas valsts ceļi” mājas lapā.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju!

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas