Ceļu remontdarbu iepirkumi veikti 90% apmērā

0 komentāri

VAS “Latvijas valsts ceļi” ir veikusi 90% no visiem šogad plānotajiem ceļu remontdarbu iepirkumiem un praktiski uz visiem objektiem ir uzsākti remontdarbi, informē pats uzņēmums.

Šogad tiek izsolīti iepirkumi autoceļu rekonstrukcijas, segumu atjaunošanas, segumu virsmu apstrādes un pastiprināšanas, kā arī tiltu atjaunošanas un satiksmes drošības paaugstināšanas darbiem 94 objektos. Jūlijā ir atlicis izsludināt vēl 13 iepirkumus, ziņo “Latvijas valsts ceļi”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

No minētajiem būvdarbu iepirkumiem 24 ir ES fondu – Kohēzijas un ERAF – līdzfinansēti objekti.

Ar šī gada autoceļu būvniecības un rekonstrukcijas darbu iepirkumu plānu iespējams iepazīties “Latvijas valsts ceļi” interneta mājas lapā.

Papildus iepirkumu plānā minētajam turpinās darbi 11 no iepriekšējā gada pārejošos objektos.

Kopējais valsts autoceļiem paredzētais finansējums 2014. gadā – gan autoceļu remontdarbiem, gan uzturēšanai – ir gandrīz 250 milj. eiro, no kuriem nepilni 136 milj. eiro ir ES fondu līdzfinansējums.

Būvdarbi šī gada remontdarbu sezonā notiks vairāk kā 100 objektos un kopumā tiks sakārtoti vairāk kā 1000 km autoceļu. No tiem ar Kohēzijas fonda līdzfinansējumu tiks sakārtoti 18 autoceļu posmi 226 km kopgarumā un ar ERAF līdzfinansējumu – 20 autoceļu posmi 146 km kopgarumā.

Ar Latvijas autoceļu 2014. gada remontdarbu karti iespējams iepazīties “Latvijas valsts ceļi” mājas lapā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas