Būvnieki pieļauj, ka pie cauruma Gaismas pils jumtā vainīgi putni

3 komentāri

Gaismas pils jumtā jau izveidojusies pirmā sūce, bet būvnieki pieļauj, ka tajā vainīgi putni. Viņi sola, ka sūce tiks aizdarīta jau tuvākajā laikā, bet atzīst, ka būs jāmeklē arī ilgtermiņa risinājums, lai spārnotie kaitnieki bibliotēkas jumtam netiktu klāt. Tikmēr Latvijas Nacionālās bibliotēkas pārstāvji akcentē, – defekti Gaismas pils ēkā vērtējami kā nelieli.

No griestiem pilošs ūdens nepatīkami pārsteidza uz eksprezidenta Valda Zatlera grāmatas prezentāciju jaunajā Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkā sestdien sanākušos viesus. Gaismas pils ekspluatācijā nodota pirms mazāk nekā gada, tomēr būvnieki noliedz, ka projektā būtu pieļautas lielas nepilnības. Viņi pieļauj, ka notikušajā vainojami putni, kuriem patīkot izknābāt silikona putas jumta salaidumu vietās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sūce tikšot salabota jau pirmdien, bet ilgtermiņā varētu nākties apdomāt citus putnu atbaidīšanas paņēmienus, piemēram, metāla režģi. Viņš arī uzsvēra, ka bibliotēkas jumtam būvnieki devuši 10 gadu garantiju, tādēļ arī jebkādas turpmākās problēmas tiks novērstas bez kavēšanās. Bibliotēkas pārstāvji tikmēr atzīst, ka sūce jumtā neesot vienīgā problēma.

Jāpiebilst, ka joprojām nav atrisināts arī jautājums par Gaismas pils apsaimniekošanu, tādēļ ēka netiek regulāri mazgāta.

3 komentāri

TOP komentāri

 • zvaigžņu vilks
  +2

  zvaigžņu vilks

  te jau zosīm pat jāsmejas :)

  25.03.2015 21:52

 • Njāā...
  0

  Njāā...

  Silikona putas Jumta salaiduma vietās...... kautkas stulbāks nav dzirdēts, vai tiešām viss tiek būvēts 1 gadam?

  28.03.2015 01:02

 • leitis
  0

  leitis

  zosis uz zosi nekliegs, vainīgi mazie putni!

  27.03.2015 12:56

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas