Būvdarbu laikā Salu tilts gājējiem kļuvis par īstu laimes spēli

0 komentāri

Ja gribi būt godīgs gājējs, labāk Salu tiltu būvdarbu laikā nemaz neizmantot! Tā var secināt, aplūkojot dažādus variantus, kā nokļūt no vienas Daugavas puses otrā. Protams, var sekot norādēm un aizlieguma zīmēm un mēģināt tiltu tomēr šķērsot, taču arī tad nav garantijas, ka nenonāksi strupceļā un jāgriežas būs vien apkārt.

Kā pārliecinājās raidījums Bez Tabu, tiltu gājēji mēģina šķērsot, neievērojot norādes par aizliegumu. Tad nākas pieciest būvdarbu veicēju nepatikas uzplūdus, taču, ja citu variantu nav un negribas tērēt naudu par dārgo Rīgas satiksmes biļeti, nekas cits neatliek.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Salu tilta remontu tiek solīts pabeigt līdz šā gada beigām.

“Būvdarbu zonā satiksmes organizācija var mainīties pat vienas nakts laikā. Jārēķinās, ka ierobežojumi var rasties pēkšņi, bet tie ir saskaņoti ar Satiksmes departamentu,” tā Bez Tabu pauda Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dišlere.

Skaties video, kā gājējiem veicas, mēģinot šķērsot Salu tiltu!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas