Burovs: LNMM vērienīgo rekonstrukciju pilnībā pabeigs pēc gada

0 komentāri

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) rekonstrukcijas darbi pilnībā tiks pabeigti pēc gada, taču atvērt muzeju apmeklētājiem paredzēts 2016. gada maijā, sacīja Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs.

Iepriekš muzejs rekonstrukcijas būvdarbus gan bija paredzēts pabeigt šogad, taču dažādu iemeslu dēļ šis laiks pārcelts uz nākamo gadu. Kā intervijā raidījumam 900 sekundes sacīja O. Burovs, Latvijā un Baltijā neesot pieredzes tik lielu apakšzemes apjomu būvdarbos, un tagad muzeja platība ir palielināta divkārši.

LNMM rekonstrukcijas izmaksas tiek lēstas 35 miljonu eiro apmērā, no kuriem 21 miljons ir Rīgas domes finansējums, bet 13 miljoni eiro nāk no Eiropas Savienības (ES) fondiem. Pašlaik ir apgūti 40% no finansējuma, sacīja O. Burovs.

LNMM trešdien, 29. oktobrī, svinēs spāru svētkus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas