Brutāli pamestā kaķene Sima meklē gādīgus saimniekus

3 komentāri

”Ļoti steidzami meklējam mājas 10 gadus vecajai Simai. Kaķene ir parādījusi savu nostāju, viņa grib būt vienīgā mīlule mājās. Simai ir izteikti māju piedāvājumi, bet tur ir citi kaķi,” vēsta Dzīvnieku aizsardzības biedrības Trīnīte ieraksts sociālajā tīklā Facebook.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka maija beigās cietsirdīgi cilvēki no mājas izmeta savu ”veco” kaķi, jo vietā atrasts jauns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Saimniece izmeta uz ielas 10 gadus vecu kaķenīti, kura 2 gadu vecumā paņemta no patversmes. Izmeta, jo meita atvedusi jaunu kaķi. Abi neesot satikuši, un kaķenīte brutāli izmesta. Kaimiņi mēģinājuši ar viņu runāt, viņas nostāja – kategoriska, neņemšot, vairs nevajagot, varot midzināt nost,” vēstīja ieraksts Dzīvnieku aizsardzības biedrības grupā.

Dzīvnieku aizstāvji kaķeni aizveduši pie veterinārārsta, kur viņa saņēmusi vitamīnus un izgājusi antibiotiku kursu, tagad Sima meklē sev gādīgus saimniekus.

Ja vēlies kļūt par mīlīgās kaķenes jauno, uzticamo draugu zvani pa tālruņa numuru: 20244187.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Roberta
  +7

  Roberta

  Tā bērnus audzina - izdabā iegribām - veco izmet,jauno vietā,neieskaidrojot bērnam,ka tas nav vecais džemperis jeb vecā soma. Iespējams ir viss - pat tas,ka tas pats bērns savu nežēlīgo māti jeb vecmammu ,kad viņa kļūs nevarīga,tāpat izmetīs labākajā gadījumā aizdurvē,bet var gadīties ,ka vēl piedevām iesper ar kāju. Un tas būs tikai likumsakarīgi.,

  05.06.2015 15:59

 • dina
  +2

  dina

  Kāda skaista kaķenīte..:) Tiem cilvēkiem labi neklāsies. Neklāsies.

  06.06.2015 00:48

 • brise
  0

  brise

  Zjeel miniites!Labpraat panjemtu,bet man jau viena ''daama'' ir.Lai veicas!!

  12.06.2015 21:14

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas