Brutāli pamestā kaķene Sima meklē gādīgus saimniekus

3 komentāri
Brutāli pamestā kaķene Sima meklē gādīgus saimniekus
FOTO: Facebook

Tev noteikti jāizlasa

”Ļoti steidzami meklējam mājas 10 gadus vecajai Simai. Kaķene ir parādījusi savu nostāju, viņa grib būt vienīgā mīlule mājās. Simai ir izteikti māju piedāvājumi, bet tur ir citi kaķi,” vēsta Dzīvnieku aizsardzības biedrības Trīnīte ieraksts sociālajā tīklā Facebook.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka maija beigās cietsirdīgi cilvēki no mājas izmeta savu ”veco” kaķi, jo vietā atrasts jauns.

”Saimniece izmeta uz ielas 10 gadus vecu kaķenīti, kura 2 gadu vecumā paņemta no patversmes. Izmeta, jo meita atvedusi jaunu kaķi. Abi neesot satikuši, un kaķenīte brutāli izmesta. Kaimiņi mēģinājuši ar viņu runāt, viņas nostāja – kategoriska, neņemšot, vairs nevajagot, varot midzināt nost,” vēstīja ieraksts Dzīvnieku aizsardzības biedrības grupā.

Dzīvnieku aizstāvji kaķeni aizveduši pie veterinārārsta, kur viņa saņēmusi vitamīnus un izgājusi antibiotiku kursu, tagad Sima meklē sev gādīgus saimniekus.

Ja vēlies kļūt par mīlīgās kaķenes jauno, uzticamo draugu zvani pa tālruņa numuru: 20244187.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Roberta
  +7

  Roberta

  Tā bērnus audzina - izdabā iegribām - veco izmet,jauno vietā,neieskaidrojot bērnam,ka tas nav vecais džemperis jeb vecā soma. Iespējams ir viss - pat tas,ka tas pats bērns savu nežēlīgo māti jeb vecmammu ,kad viņa kļūs nevarīga,tāpat izmetīs labākajā gadījumā aizdurvē,bet var gadīties ,ka vēl piedevām iesper ar kāju. Un tas būs tikai likumsakarīgi.,

  05.06.2015 15:59

 • dina
  +2

  dina

  Kāda skaista kaķenīte..:) Tiem cilvēkiem labi neklāsies. Neklāsies.

  06.06.2015 00:48

 • brise
  0

  brise

  Zjeel miniites!Labpraat panjemtu,bet man jau viena ''daama'' ir.Lai veicas!!

  12.06.2015 21:14

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas