Broņislavs Skrinda zaudējis meitu un gaida Zolitūdes izmeklēšanas rezultātus

23 komentāri

Īsto nelaimes vaininieku noskaidrošanu šobrīd visvairāk gaida traģēdijā cietušie. Viņu vidū ir arī Broņislavs Skrinda, kurš traģēdijā zaudējis meitu Inu.

Katru dienu Broņislavam Skrindam nākas mērot ceļu garām nelaimes vietai. Blakus Maxima veikalam dzīvoja Broņislavs ar kundzi un meita ar diviem bērniem. Tagad vecvecāki audzina sešgadīgo Artu un deviņgadīgo Tomu vieni paši. Šis gads visiem četriem emocionāli bijis ļoti smags.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skrindas ģimene domā, ka īstie nelaimes vaininieki sodīti netiks, tāpēc nebrīnās par ilgstošo izmeklēšanu un to, ka aizdomās turamo vārdi vēl joprojām nav nosaukti.

Tāpat kā pirms gada, arī tagad ik mēnesi bojā gājušās Inas bērni Arta un Toms par savu mammu saņem pabalstu. ”Mums pietiek,” saka Broņislavs. Bērni apmeklē pulciņus, dzīve turpinās, mazmeitiņa pagājušajā nedēļā svinēja savu pirmo dzimšanas dienu bez mammas. Tikmēr Broņislavs cer, ka Ina ir apmierināta ar viņu visiem darbiem, jo sapņos pie viņiem nenāk. Esot tāda zīme…

23 komentāri

TOP komentāri

 • Ka tik ne arī
  +4

  Ka tik ne arī

  un es baleta dejotājs! Liekat mierā bērnu tēvu! Traucē šiverēt vai...

  03.12.2015 23:13

 • Kaimiņiene ar līdzjūtību
  +4

  Kaimiņiene ar līdzjūtību

  Sen dzīvoju vienā mājā, arī zinu cietušos, jo projām redzu streipuļo, bet tas nu gan nav bērnu tēvs!! kaunieties "Rita" -trollis!!
  Līdzjūtība bērniem!

  03.12.2015 22:16

 • blakus irnieks vai sliktais
  +4

  blakus irnieks vai sliktais

  Velns rāvis, cik var? vai serot, vai ko tur, vai dzert. var vienreiz babulis skaņu nogriezt? štekerus aizbāzām, piegriezies to rīkli klausīties. saprotam tuvais vai meita miris, bet cik tad...............

  03.12.2015 21:32

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas