Britu izstāšanās no ES ir trauksmes zvans eiropiešiem, uzskata Rinkēvičs

0 komentāri

Lielbritānijas lēmums izstāties no Eiropas Savienības (ES) ir trauksmes zvans visiem eiropiešiem Eiropā, tā mikroblogošanas vietnē Twitter, komentējot referenduma rezultātus pauž ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

“Mums priekšā gaidāms sarežģīts šķiršanās process. Tas ir trauksmes zvans eiropiešiem Eiropā,” piebildis ministrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Lielbritānija arī turpmāk paliks Latvijai nozīmīgs sabiedrotais un starptautiskais partneris, ar kuru tiks uzturētas ciešas attiecības, tai skaitā ārlietās un drošības politikā,” teikts Ārlietu ministrijas paziņojumā.

”Tuvākajā laikā jāuzsāk sarunas par Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības noteikumiem un turpmāko attiecību modeli. Šajās sarunās Latvijas valdība darīs visu iespējamo, lai aizstāvētu savas nacionālās, Latvijas valstspiederīgo Lielbritānijā un ES dalībvalstu kopējās intereses. Būs jāpanāk visām iesaistītajām pusēm pieņemams risinājums.”

Jau vēstījām, ka balstoties uz līdzšinējiem balstu skaitīšanas rezultātiem, Lielbritānijas sabiedriskā raidorganizācija BBC un citi Lielbritānijas mediji ziņo, ka referendumā uzvaru guvuši ”Brexit” jeb valsts izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) piekritēji

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas