Boriss traģiski zaudējis roku! Dāvasim viņam iespēju cieši apskaut savu ģimeni

0 komentāri

Boriss Kuzņecovs pirms vairākiem gadiem traģiski zaudēja labo roku. Neatkarīgi no šoka un pārdzīvojumiem vīrietis turpina strādāt un rūpēties par ģimeni. Mās varam viņa sapni piepildīt, dāvājot funkcionālu rokas protēzi, vēsta ieraksts labdarības organizācijas Labdaris.lv mājaslapā.

”Vīrieša lielākais sapnis ir ar abām rokām cieši, jo cieši apskaut ģimeni, sniegt tai visu nepieciešamo un sargāt to no visa sliktā un skumjā. Ar tās palīdzību viņš varēs paveikt lielāko daļu lietu, ko spēj cilvēki ar abām rokām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Boriss roku zaudēja ļoti traģiskā negadījumā – to ierāva rotējošā konveijera cilindrā, kamēr vīrietis strādāja. Negadījumā Boriss salauza arī 10 ribas, kakla skriemeli un traumēja plaušu. Ārsti neticēja, ka viņš izdzīvos, tomēr Boriss izķepurojās. Atgūties no traumas un rokas zaudējuma viņam palīdzēja ģimene, par ko viņš ļoti rūpējās gan pirms negadījuma, gan tagad. Tiesa, viņa iespējas nodrošināt ģimeni ar visu nepieciešamo ir ierobežotas, jo vīrietim nav labās rokas.”

”Boriss nevar izdarīt ļoti daudzus darbus, kas varētu uzlabot viņa un ģimenes ikdienu. Viņš ļoti vēlētos mācīt meitām spēlēt volejbolu, doties izbraucienā ar divriteņiem, noķert viņas, ja kādreiz gadās paklupt, un cieši, cieši apskaut viņas ar abām rokām. Kopā mēs varam viņa sapni piepildīt, palīdzot apmaksāt rokas protēzi. Pašlaik šā mērķa īstenošanai pietrūkst 39498,53 eiro.”

”Neļausim Borisam apstāties pusceļā uz sapņa piepildīšanu, palīdzēsim to realizēt ātrāk. Ziņa, ka viņš varēs atgūt roku un pilnvērtīgu dzīvi, būtu labākā dāvana svētkos gan Borisam, gan viņa ģimenei. Sarūpēsim to!”

Palīdzēt sarūpēt dāvanu svētkos, kā arī sekot līdzi Borisa ceļam uz sapņa piepildīšanu jūs varat šeit.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas