Blaktis apsēdušas Kandavas lauksaimniecības tehnikuma kopmītnes

3 komentāri

Blaktis, kas barojas ar sikspārņu, putnu un cilvēku asinīm, apsēdušas Kandavas Valsts lauksaimiecības tehnikuma kopmītnes. Tajās mītošie studenti zina stāstīt, ka blaktis viņu dzīvesvietā nav nekāds jaunums, tās paspējušas sakost ne vienu vien studentu.

Kopmītņu iedzīvotāji gan stāsta, ka blaktis visaktīvākās bijušas pirms dažiem mēnešiem, citi ir redzējuši, bet samierinājušies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Ir vecāki, kuri jau labu laiku atpakaļ teica, ka zvanīs Bez Tabu. Es atbildu: Nu, jā, varbūt viņi izķers. 11 reižu firma bijusi indēt. Atsaucoties uz sūdzībām, atbrauc arī Veselības inspekcija. Mēs varētu vērst pretsūdzību. Šeit dzīvo 140 audzēkņu. Rakstu sūdzību, lai noskaidrotu, kurš atvedis šurp blaktis. Mēs visu laiku cīnāmies, bet varbūt kāds visu laiku ved šurp. Tas process ir bezgalīgs,” stāsta dienesta viesnīcas komendante.

Ja arī jūs nomoka šie nelūgtie viesi savās mājās, bet jums nav naudas, lai algotu speciālistus to iznīdēšanai, varam ieteikt dažas tautas metodes.

Pret blaktīm lieto izžāvētus un smalki saberztus vaivariņus. Augu smarža spēj pabojāt blakšu dzīves komfortu, kukaiņi iet ar līkumu.

Ēteriskās eļļas ir mazliet iedarbīgākas, piemēram, tējas­koka, ciedru un apelsīnu eļļa bloķē kukaiņu elpošanas sistēmu. Eļļas atšķaida un izsmidzina blakšu uzturēšanās vietās.

Vairāk skaties pievienotajā video!

3 komentāri

TOP komentāri

 • gunta
  0

  gunta

  Kārtējais iemestls vainot valsti.

  07.04.2015 14:04

 • vau
  0

  vau

  no kura laika?

  07.04.2015 12:47

 • sceptic
  0

  sceptic

  Vaivariņi ir aizsagrājamie augi!!

  07.04.2015 12:34

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas