Birkerts par Gaismas pili: parasti šādas ēkas top trīsreiz ātrāk

0 komentāri

Parasti tādas ēkas kā Gaismas pils tiek uzceltas trīs reizes ātrāk, atzina Nacionālās bibliotēkas jaunās ēkas arhitektoniskās idejas autors Gunārs Birkerts.

Tiesa gan, G. Birkerts minēja, ka ar to viņš jau bija iepriekš rēķinājies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: Ivo Jurkāns, LNT Ziņas

Foto: Ivo Jurkāns, TV3 Ziņas

Plašāk par Gaismas pils atklāšanas pasākumiem, kas pilnā sparā ritēja šodien, kā arī G. Birkerta domas par ēku skatiet ceturtdienas, 28. augusta, LNT Ziņu izlaidumā!

 

Portāls SKATIES ziņoja, ka 28.augusts sācies ar Novadu dienu, kas norisinās no plkst.12 līdz 21. Līdztekus šim pasākumam plkst.15 notika arhitekta Gunāra Birkerta preses konference un video ”Klinšu raksti. Virtaka” atklāšana, bet plkst.16 – fotoizstādes ”Latvijas mazā Gaismas pils” atklāšana.

29.augustā no plkst.12 bibliotēkā varēs apskatīt fotoizstādi ”Gaismas pils lentes griešana”. Līdz ar šo brīdi sāksies arī bibliotēkas tapšanas procesā iesaistīto partneru godināšana. Jau no plkst.20 būs iespējams apskatīt LNB. Plkst.21 bibliotēkas laukumā sāksies ”Gaismas pils” publiskās atklāšanas pasākums ”Salasīšanās”.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas