Bijušie premjeri iepazīstina prezidentu ar plānu, kā stāties pretī Krievijas sankcijām

0 komentāri

Bijušie Latvijas valdību vadītāji sanākuši kopā un izstrādājuši plānu, kā valstij stāties pretim draudošajai krīzei, ko radījušas Krievijas sankcijas. Ar priekšlikumiem šodien tika iepazīstināts Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Pirms nedēļas Laimdota Straujuma bijušajiem premjeriem atteica, bet šodien dzirdīgākas ausis pieci bijušie valdību vadītāji atrada Melngalvju namā. Viņi bažījas, ka Maskavas sankcijas būtiski ietekmēs valsts ekonomiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Prezidentam uz galda tika likta mape ar priekšlikumiem, galvenie no tiem – Eiropas Savienības līmeņa tirgus intervence un eksporta subsīdijas. Turklāt ekspremjerus, daļa no kuriem ir kaislīgi mednieki, satrauc arī Āfrikas cūku mēris, tādēļ tapis plāns arī tā apkarošanai.

Bijušie valdību vadītāji norāda uz pazīmēm, kas apliecina – Latvijai tuvojas krīze un jāņem vērā, ka konflikts Ukrainā būs ilgstošs.

Ekspremjeri noraida bažas, ka viņu priekšlikumi tapuši priekšvēlēšanu laikā, jo daļa no ”Vienoti Latvijai” rindām startē Saeimas vēlēšanās.

Valsts Prezidents domā, ka katram var būt savs individuāls vērtējums par bijušajiem premjeriem, taču viņu pieredze un zināšanas var dot ieguldījumu, tādēļ ar Premjeru kluba biedriem vēlreiz tiksies nākamajā mēnesī. Tikmēr tikšanās ar Straujuma pārcelta uz nenoteiktu laiku. Neoficiāli izskanējis, ka tā varētu notikt tikai pēc Saeimas vēlēšanām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas