Bijušais Valsts prezidents uzskata, ka Latvijai būtu jāatrisina nepilsoņu jautājums

1 komentārs

Bijušais Valsts prezidents Andris Bērziņš kopš prezidentūras beigām no plašākām intervijām un publicitātes ir izvairījies, bet tas nebūt nenozīmē, ka viņš norobežojas arī no politiskās dzīves. Bijušais prezidents šobrīd politiskos procesus Latvijā un Eiropā vērtē kopumā.

LNT rīta raidījumam 900 sekundes ekskluzīva intervija ar Andri Bērziņu, kurā viņš akcentē, ka Latvijai būtu jāpievērš lielāka uzmanība nepilsoņu jautājumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

 Es teiktu tā, ka šie bēgļi, kas ir jāuzņem, ir sīkums salīdzinoši ar to, ko mēs neesam atrisinājuši joprojām līdz galam. Tas ir nepilsoņu jautājums. Šobrīd vēl no mūsu iepriekšējās vēstures ir vismaz 230 000 nepilsoņi un, ja mēs tik aktīvi kaut kādam nelielam skaitam piegriežam vērību, tad mums drīzāk vajadzētu atrisināt to esošo bāzi un tad iet uz priekšu.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

 • feini
  +1

  feini

  Tā šķiršanās un lauki galīgi prātu aptumšojuši,vairs nesaprot ko runā.
  Pašu ļaudis nabadzībā dzīvo,daudzi badu cieš,nē redz viņš par nepilsoņiem un bēgļiem domā.Galīgi prātu izkūkojis!!!!

  13.05.2016 09:18

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas