Bezvēsts pazudusi sieviete ar atmiņas traucējumiem! Ja esi redzējis, ziņo

0 komentāri

Bezvests.lv organizācijā vērsušies pazudušās, 85 gadus vecās, Genovefas Vēveres dēls. Sieviete pazuda vairāk nekā pirms divām nedēļām, Varakļānu novada Stirnienē. 3. aprīlī sieviete uz kādu laiku bija palikusi viena, iziedama no savas dzīvesvietas vairs nav atgriezusies.

Genovefas meklēšanā iesaistījās policija un Zemessardze, pārmeklējot meža teritoriju un tuvākos ceļus. Tika piesaistīti arī ūdenslīdēji ūdenstilpju apsekošanai, taču pazudušo sievieti tā arī neizdevās atrast.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pazīmes: augums 165 cm, kalsnas miesas būves. Sieviete ir pārcietusi vairākus insultus. Atmiņas traucējumu dēļ iespējama pasliktināta orientēšanās izjūta.

Iespējams, sieviete bija ģērbusies tumšas krāsas mājas apģērbā, pelēkas krāsas velveta jakā, kājās gumijas zābaki.Varēja būt līdzi naudasmaks.

Īpaši lūdzam pievērst lielu uzmanību vietējās apkaimes iedzīvotājiem. Ja jums ir zināma Genovefas Vēveres atrašanās vieta vai kāda cita svarīga informācija, lūdzam ziņot policijai pa tālr.: 110 vai Bezvests.lv 22084084.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas