Bezvēsts pazudusī Samanta izglābta no “draugu” loka un atgriezta ģimenē

4 komentāri

Lieliskā ziņa – 15 gadu veca rīdziniece Samanta Gravelsiņa atgriezusies mājās vakar, 28. martā, ap plkst. 11.00. Šobrīd viņa atrodas ģimenes lokā, briesmas viņai nedraud.

Vakar policijas ekipāža atrada meiteni Rīgas rajonā – Sarkandaugavā, vakar mamma meiteni aizvedusi mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Bērns pagaidām uz kontaktu neiet, ir vieglā šokā stāvoklī, bet ar veselību viss ir kartībā. Izglābta no “draugu” loka un atgriezta ģimenē. Pēc ētikas principiem neko citu pastāstīt nevaram,” ziņo organizācija Bezvests.lv.

Organizācija saka lielu paldies visiem, kas iesaistījās meitenes meklēšanā.

4 komentāri

TOP komentāri

 • Krūms
  +3

  Krūms

  Daunis esi?? Tik daudz bērnu pazūd, bet no tevis tik pretīgu komentāri nāk.labi ka ar meiteni ir viss OK. Varbūt kāds pedofils viņu bija sagrābis!! Domā pirms raksti!!

  29.03.2016 17:20

 • Lidija
  0

  Lidija

  Lieliski,ka meitene mājās!

  30.03.2016 13:50

 • mmmmm
  0

  mmmmm

  Draugu loka ?
  Pati vien aizlasījās lkm ar Lilijānu tusēt un maukoties ! Un pēc tam sūdus vāra cities ! Tāpat bija vienu reiz jau ! Tusējās ar 40-50 gadigiem veciem

  29.03.2016 16:27

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas