Bez Tabu nodod policijai informāciju par nereģistrēta gāzes ieroča tirgošanu

0 komentāri

Sociālajā tīklā Draugiem.lv kāds vīrietis mēģina pārdot gāzes pistoli, kurai nav nedz dokumentu, nedz reģistrācijas.

Tirgotāja noteiktā gāzes pistoles cena ir “līdz 300 eiro”, un viņš norāda, ka pistole esot “tikpat kā jauna”. Tirgošanās procesā pārdevējs pauž, ka lētāk par 200 eiro ieroci gan “neatdošot”. Pārdevējs arī pats atzīst, ka gāzes pistole nav reģistrēta, bet to izdarīt var arī pircējs pats.

Par nožēlu pārdevējam, policija norāda, ka par nereģistrētas gāzes pistoles turēšanu un pārdošanu pienākas administratīvs sods.

Savukārt gāzes ieroča meklējumi pie oficiāliem tirgotājiem raidījumam Bez Tabu veicas ne visai veiksmīgi, jo tur gāzes pistoles netirgo.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas