Bez Tabu izjauc biznesu 25 gadus senai ”točkai” Miera ielā

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis ziņu no Miera ielas iedzīvotājiem, kuri ir neizpratnē par to, ka Rīgas centrā pussabrukušā ēkā notiek aktīva nelegālā alkohola tirdzniecība.

Uz graustu izlūkos dodas arī Bez Tabu pieaicināts ”pircējs”, kurš vēlas iegādāties grādīgo dziru. Puisis pie konkrētā grausta satiek vīrieti, kurš acīmredzot jau gaida rindā. Pēc laba laika ierodas jau citi alkohola alkstoši ļaudis, bet arī tie paliek bešā.

Bet, kāds zinātājs zina stāstīt, ka jāiet esot uz tirgu, tur ir, bet cena esot nedaudz augstāka. Diemžēl Matīsa tirgū nelegālā alkohola tirgotājs arī nav sastopams.

Bez Tabu šo pašu eksperimentu veic arī nākamajā dienā, kas izrādās krietni veiksmīgāka, jo izdodas satikt pašu nelegālās alkohola tirdzniecības vietas īpašnieku.

Vārds pa vārdam, un izrādās, ka raidījums Bez Tabu šim kungam nav svešs, jo 2006. gadā pēc žurnālistu viesošanās viņam nācies slēgt tā saucamo ”točku” Šarlotes ielā.

Dzīve ir pārsteigumiem pilna, jo īpaši Bez Tabu stāstu filmēšanas laikā. Kurš varēja iedomāties, ka došanās uz kādu nelegālā alkohola tirdzniecības “točku”, par kuru ziņoja skatītāji, nāksies sastapties ar cilvēku, ar kuru ceļi jau savulaik krustojušies.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas