Bez Tabu eksperimentē: Vides ministra piesauktais medikaments nemaz nesatur alkoholu

0 komentāri

Telefonsarunā ar TV3 Ziņām ministrs Kaspars Gerhards atklāja iemeslus, kādēļ viņa organismā tika konstatēta alkohola klātesamība. 0,41 promile viņa organismā parādījusies, jo, viņš pusstundu pirms notikuma esot lietojis zāles.

Šāds pieļāvums samulsinājis gan sabiedrību, gan medikamenta ražotājus. Izrādās, ka ministra piesauktais līdzeklis alkoholu nemaz nesatur, turpretī līdzīga medikamenta sastāvā tas atrodams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Spirts medikamentiem pievienots, lai palielinātu efektu, tā devas nav kaitīgas veselībai.

Bez Tabu veic eksperimentu, kurā ar alkometru testē zāļu iedarbību uz izelpu. Eksperimentam izmanto alkometru, kas ir vairāku pašvaldību policistu rīcībā, kā arī to izmanto Igaunijas likumsargi.

Pārbaudot ministra piesaukto medikamentu, secina, ka promiles netiek uzrādītas.

Citādāk ir ar medikamentiem, kuru sastāvā ir alkohols. Alkometrs abos gadījumos izelpā uzrāda vairākas promiles. Pēc 10 minūšu pārtraukuma stiprinošā dzēriena tvaiki neliek par sevi manīt.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas