Bez Tabu dodas uz Olaini, lai pavērotu, kāda ir reālā situācija pie HIV profilakses punkta!

1 komentārs

Tēma, kuru cenšamies šad un tad ignorēt, bet jāskatās patiesībai acīs – neoficiāli dati vēsta, ka Latvijā ir apmēram 10 000 narkotiku lietotāju. Latvijā pirmais HIV profilakses punkts tika atvērts Rīgā 1997. gadā, šobrīd valstī darbojas 19 šādi punkti 16 pašvaldībās.

Tajos iespējams iegūt sterilas šļirces apmaiņā pret izlietotajām, saņemt bezmaksas prezervatīvus, iegūt informāciju par ārstēšanos. Viens šāds punkts atrodas arī Olainē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bet vietējie iedzīvotāji ir neapmierināti ar šā punkta atrašanās vietu, netālu atrodas arī dzīvojamās mājas. Viņi raksta:

Pavasarī narkomāni ir tā sarosījušies, ka pirmdienas rītos viņi ir vairāk nekā 10 (ir arī sievietes) cilvēki vienā barā. Cik saprotu, brīvdienās laikam šis kantoris nestrādā, un tad pirmdienā viņi no rīta 7.30 ir klāt un “tusējas” vienā barā. Trinās gar mašīnām, dīvaini skatās logos utt. Un gaida savu “paciņu”. Kāpēc mums uz to iz jāskatās? Bailīgi no rītiem iet uz darbu, kad staigā visur apkārt aizdomīgi tipiņi. Ziemā agrākos rītos arī šļirces mētājas, nedod Dievs kāds bērns pacels un gribēs paspēlēties. Ko tad darīsim?

Nu ko, pirmdienas rītā raidījuma Bez Tabu korespondente Baiba Runce devās uz Olaini, lai pavērotu, kāda ir reālā situācija pie šā punkta.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Inese
    0

    Inese

    Vēl trakāk, ja tie narkomāni tur pat arī dzīvo!

    27.04.2016 14:19

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas