Bērziņš atbild uz jautājumiem: Man tas lēmums bija visu laiku iekšā

1 komentārs

Valsts prezidents Andris Bērziņš saka, ka ir pieņēmis lēmumu par dalību 9. maija svinībās Maskavā. Viņš gan neatklāja, kāds ir šis lēmums, vien norādīja, ka tas viņam “visu laiku bijis iekšā”.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka prezidents pēc Saeimā notiekošajām diskusijām par ārlietu ministra Edgara Rinkēviča ikgadējo ziņojumu par paveikto un iecerēto darbību valsts ārpolitikā un Eiropas Savienības (ES) jautājumos atzina, ka personīgi ir pieņēmis lēmumu, vai doties vai nedoties uz 9. maija svinībām, kas tiks rīkotas Maskavā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • nemo
    0

    nemo

    tas saucas taisnam viram taina valoda,,, :)) ieksa viņam bija ari lemums 1987 gada iestaties komunistos kad tauta gaja jau ar sarkanbalto karogu.. gļevulis

    22.01.2015 18:18

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas