Bērnudārzā Kastanītis prezentācijas aizsegā tirgo apģērbus

4 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Kad Diāna ieradās bērnudārzā, lai savu atvasi vestu uz mūzikas skolu, tur redzētais sievieti samulsinājis. ”Pusdienas laikā es atbraucu pakaļ bērnam, lai brauktu uz mūzikas skolu. Ienākot bērnu dārza foajē, es ieraudzīju, ka tiek ierīkota tirdzniecības vieta, kur tiek tirgotas sieviešu, vīriešu drēbes,” stāsta sašutusī mamma.

Sieviete nolēmusi visu redzēto iemūžināt fotogrāfijās. Bērnudārza vadītāja esot iebildusi, ka mamma to visu fotografē, un aicinājusi attēlus nevienam nerādīt.

Bildes un aprakstu par dārziņā notiekošo, mamma nosūtījusi dārziņa uzraugošajai institūcijai. Iestādes atbilde ir iemesls, kāpēc sieviete vērsās pie TV3 raidījuma Bez Tabu.

”Bērnudārza vadītāja atļāva veikt darba apģērbu un citu sieviešu prezentāciju. Mērķtiecīga tirdzniecības darbības organizēšana nav notikusi.”

Vairāk skaties pievienotajā video!

4 komentāri

TOP komentāri

 • audzinātāja
  +6

  audzinātāja

  Ak ta šausmas !Lai tak tirgo! Vai tad kāds cietā no tā? Bērnu dārza darbinieki arī ir cilvēki. Kur ir problēma? Cilvēki kļuvuši tik neiecietīgi viens pret otru. Kāpēc?

  06.03.2015 10:52

 • Dace
  +1

  Dace

  Мама Диана, найдутся те , кто про вас сделает фото-видео репортаж, не оступайтесь по жизни.

  10.03.2015 08:31

 • Skolotaja
  0

  Skolotaja

  Tie bērnu vecāki ko tik neizdomā!!! Kas jau tur tāds krimināls notika? Ir cietuši bērni? Skolotājām ir kaut neliels brīdis iziet no grupas un pabūt citā atmosfērā, nevis visu dienu sedēt šajā trako mājā! Lai tie vecāki audzina savus bernus, māca kā uzvesties, nevis kasīties par sīkumiem. Vecākiet nāciet pasēdiet vienu dienu bērnudārzā - dienas beigās jums mati būs stāvus...ar katru gadu bērni kļūst nevaldāmāki....

  18.03.2015 20:09

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas