Bērnu slimnīcas pacienti pošas Ziemassvētkiem kopā ar gardēžiem un mākslinieci Ievu Bondari

0 komentāri

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Saulaino dienu bibliotēkā labdarības akcijas Eņģeļi pār Latviju ietvaros norisinājās radošās darbnīcas slimnīcas mazajiem pacientiem. Ar profesionālu pavāru un mākslinieces atbalstu bērniem bija iespēja apgleznot piparkūkas un izdaiļot eglītes dekorus, lai vēlāk piedalītos savas Ziemassvētku eglītes rotāšanā.

Lai radītu savus mazos Ziemassvētku brīnumus, bērni kopā ar Rimi Gardēžiem veidoja, zīmēja un krāsoja piparkūku gardumus. Piparkūku apgleznošanas darbnīcā katram mazajam pacientam atklāt savu talantu palīdzēja Rimi Gardēži Signe Meirāne, Liene Zemīte un Normunds Baranovskis. Savukārt kopā ar mākslinieci Ievu Bondari bērni apgleznoja un radīja krāšņas Ziemassvētku eglītes bumbiņas. Ar tām pasākuma noslēgumā tika rotāta bērnu slimnīcas svētku eglīte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa:

Šodien kopā ar gardēžiem un Ievu Bondari izdevās radīt īstu svētku sajūtu arī Bērnu slimnīcā, un mēs ceram, ka ikviens no šodienas piparkūku dekorētājiem un egles rotātājiem jau pavisam drīz svētkus varēs svinēt mājās kopā ar tuviniekiem. Tikmēr daudzi cilvēki, tostarp arī skolēni, jau šobrīd iesaistās labdarības akcijā Eņģeļi pār Latviju, lai palīdzētu tiem bērniem, kuriem nepieciešams atbalsts arī pēc ārstēšanās Bērnu slimnīcā. Ļoti ceram, ka mums kopā izdosies pasniegt vissvarīgāko dāvanu un palīdzēt ikvienam no šobrīd jau vairāk nekā 140 bērniem.

Foto

 

Akcijai Eņģeļi pār Latviju jau pieteikušies vairāk nekā 140 bērnu – nepieciešamās summas variē no dažiem simtiem līdz pat vairākiem tūkstošiem eiro. No iedzīvotāju atsaucības būs atkarīgs, cik bērniem būs iespējams sniegt atbalstu.

Akciju var atbalstīt, ziedojot naudu ziedojumu kastītēs Rimi un Supernetto veikalos, zvanot pa tālruni: 90006486 (zvans 1,42 eiro), ziedojot uzkrātos līdzekļus mansrimi.lv, Mans Rimi kioskos veikalos vai Bērnu slimnīcas fonda mājaslapā. Ziedošanas akciju atbalsta telekanāls LNT, Bērnu slimnīcas fonds un Rimi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas