Bērnu slimnīcai doti trīs mēneši, lai samazinātu garās rindas pie speciālistiem

3 komentāri

Par to, kā risināt garo rindu problēmu pie Bērnu slimnīcas speciālistiem šodien spriedīs slimnīcā izveidotā darba grupa. Tai dots veselības ministra uzdevums trīs mēnešu laikā būtiski samazināt rindas, kas faktiski nozīmē to izskaušanu.

Garākās rindas Bērnu slimnīcā šobrīd ir pie acu ārsta un fizioterapeita. Vizītē pie oftalmologa no pieraksta dienas ir jāgaida 102 dienas, pie fizioterapeita – 109 dienas, pie ģenētiķa – 84 dienas, pie psihiatra – 77, bet pie kardiologa – 69 dienas.

Vizīte pie citiem ārstiem jāgaida vidēji mēnesi.

Slimnīcā uzskata, ka rindas var mazināt, ierobežojot situāciju, kāda ir šobrīd, kad pacients pats izvēlas, cik, kad un kādas ārstniecības iestādes tas apmeklēs, jo šobrīd Bērnu slimnīcas speciālisti ļoti daudzos gadījumos veicot arī pediatru un ģimenes ārstu darbu, tā ierobežojot speciālistu pieejamību bērniem, kuriem konsultācija tiešām ir nepieciešama.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Es
  +1

  Es

  Pie ģenētiķa līdz jūnijam pilns.

  05.01.2016 11:05

 • Es
  +1

  Es

  Decembrī pierakstīju bērnu uz sirsniņas pārbaudi,pieraksts maijā.

  05.01.2016 11:05

 • hmmm
  +1

  hmmm

  decembri pierakstiju bernu pie arsta dermataloga un loro lai mes to varetu apmeklet 1diena jagaida lidz 17 martam, kur ir tas 1 menesis pie parejiem arstiem?

  05.01.2016 09:26

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas