Bērnu slimnīca atsaka vizīti pie alergologa, jo bērnu pie ārsta atvedis vectēvs

4 komentāri

Kad Renātes meitai uz visa ķermeņa pēkšņi parādījušies izsitumi, mamma nekavējoties pieteikusi vizīti pie alergologa, taču bērns līdz speciālistam netika. ”Miesīgais vectētiņš veda bērnu uz slimnīcu, bet atskanēja atteikums, ka bērns netiks pieņemts,” stāsta sašutusī mamma. Atteikums nav bijis saistīts ar bērna veselības stāvokli, bet gan līdzi atnākušo vectēvu.

Vectēvam, slimnīcā lūgts uzrādīt vecāku izrakstītu pilnvaru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Viņam tika uzdots jautājums, kur mums ir garantija, ka tas bērns nav atvests pret mātes gribu. Pirmkārt, es to bērnu pierakstīju,” stāsta mamma.

Visvairāk meitenes mamma ir sašutusi par to, ka informācija par šādiem noteikumiem nav tikusi izplatīta. No šādiem ierobežojumiem var ciest arī bērni, kuri ar vecvecākiem pie galvaspilsētas mediķiem atbraukuši no tālākiem Latvijas novadiem.

Bērnu slimnīcas pārstāve Romēna Namniece apstiprina, ka Bērnu slimnīcā nepieņem bērnus, kurus atved, piemēram, vectētiņš vai kāda cita persona, kura nav likumiskais bērna pārstāvis.

Šādu kārtību pārstāv vairāki spēkā esoši likumi. Nepilngadīga pacienta (līdz 14 gadu vecumam) ārstniecība pieļaujama, ja viņa likumiskais pārstāvis ir informēts un devis savu piekrišanu.

Vairāk skaties pievienotajā video!

4 komentāri

TOP komentāri

 • omīte
  +5

  omīte

  ak,tu šito stulbo vājprātu!!Ja pēkšņi atgadītos traģisks negadījums ar kādu VM ieŗēdņa bērna veselību,tuvumā tikai svešs cilvēks,arī tad slimnīca neņemtu pretī-jo nav pilnvara no vecākiem.Ak,tu šito vājprātu.PASAULĪT,uz kādu birokrātijas valsti ejam.?

  02.03.2015 13:37

 • un
  0

  un

  ja arī vestu kaimiņš, vai tāpēc acīm redzami slimam bērnam jāatsaka palīdzību? es saviem bērniem arī neprasu, vai vinji grib iet pie ārsta vai negrib. Ja vajag, jāiet un viss.

  05.03.2015 21:57

 • Es
  0

  Es

  Viņi, ārsti, valsts, nekad nedomā un nedomās ar galvu!
  Absurds kaut kāds!
  Tad jau, ķipa, man ir jāraksta atlūguma no darba, lai varu savu bērnu pie ārstiem aizvest.
  Savādāk jau nevar, bērnam jānoliek karote!

  04.03.2015 22:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas