Bērnu ģībšanā nav vainojama ēdināšana, paziņo komisija

0 komentāri

Bērnu ģībšanā Dziesmu un deju svētku noslēguma koncerta ģenerālmēģinājumā noteikti nav vainojama ēdināšana, tā šodien secinājusi īpašā komisija, kas bija sanākusi uz pirmo sēdi.

Tās laikā tika apspriesti ierosinājumi, ko varētu mainīt koncertu un mēģinājumu grafikā nākamajos svētkos. Tāpat komisija jau kā vienu no variantiem piedāvājusi pirms nākamajiem svētkiem prasīt katra bērna veselības stāvokli apliecinošu izziņu, kas būtu kā palīgs mediķiem, ja jāsniedz pirmā palīdzība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Komisija arī runājusi par vecāku atbildību, jo daļā ģimeņu Dziesmu un deju svētki esot drīzāk apliecinājums vecāku varēšanai, neizvērtējot, cik spējīgs ir bērns. Taču kādi tieši bija iemesli tam, ka Mežaparka Lielajā estrādē ģenerālmēģinājumā tik daudziem bērniem kļuva slikti, to komisija šodien vēl nesecināja.

Ir izskanējis, ka virs dziedātājiem esot izveidojusies bezskābekļa telpa, taču par to kā galveno iemeslu šodien vairs nerunā. Tāpat nav analizēts, cik pareizi bija vēlāk naktī ministres vadībā pieņemt lēmumu atcelt svētku gājienu, kas gan tāpat notika.

Tādus secinājumus ministrijas darba grupa sola pēc 30. jūlija, kad būs saņemti visu iesaistīto dienestu galaziņojumi par svētku norisi. Tikai tad arī būšot dokumenti par to, vai svētku estrāde netika pārslogota un vai nebija draudu tai sagāzties. Jāpiebilst, ka divarpus stundas ilgusī sanāksme notika aiz slēgtām durvīm.

Tikmēr 69% aptaujāto Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju svētku norisi vērtē pozitīvi. Tikai 16% ir tādu, kuriem svētki nepatika, bet 15% nav viedokļa.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas