Bērni tic Latvijai; varbūt arī mums ir vērts noticēt?

0 komentāri

”Man liekas, ka varonis nav tāds, tā kā: O… es esmu varonis, tagad Jums man jāsamaksā vai kaut kas tāds. Viņam nevajag neko pretī, viņš glābj savu valsti jebkad,” tā varoņa tēlu raksturo Teikas vidusskolas 3. klases skolēns.

  • ”Varonis ir cilvēks, kurš dara ļoti, ļoti daudz laba.”
  • ”Man liekas, ka varonis ir tas, kurš dara lielas lietas.”
  • ”Manuprāt, varonis ir tas, kurš aizstāv visu pasauli.”
Šie desmitgadnieki tic Lāčplēsim un Latvijai, varbūt arī mums ir vērts noticēt?
Bērnu vēlējumi Latvijai:

”Es novēlētu Latvijai un Latvijas iedzīvotājiem, lai viņi turpina ticēt Lāčplēsim, jo, ja neticēs, tad viņam nogriezīs arī otru ausi, un tad Lāčplēša vispār vairs nebūs.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Es visiem latviešiem novēlu nepadoties. Ja Tu gribi kaut ko izpildīt, tad dari to, jo Lāčplēsis gribēja izglābt Latviju, viņš nepadevās, un viņš to izdarīja.”

”Veselību, prieku, laimi un visu labo. Galvenais brīvību. Tie, kuri grib iekarot Latviju, lai necer, jo mēs esam visas kaujas uzvarējuši.”

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas