Bērni spiesti mērot 2,5 kilometrus pa neapgaismotu ceļu, lai nokļūtu līdz autobusa pieturai

2 komentāri

Krimuldas pagasta Inciemā pāris kilometrus no ciema centra dzīvo ģimene, kurā aug viens skolnieks un viens bērnudārznieks, kurš nākamgad uzsāks mācības 1. klasē. Bērnu nogādāšana līdz mācību iestādei ir liela problēma, jo autobusu pietura ir vairāku kilometru attālumā.

Ceļa garums no mājas līdz pieturai ir 2,5 kilometri, kas lielpilsētas iedzīvotājam var likties tīrais nieks. Mamma akcentē, ka visgrūtāk bērniem iet ir tieši vakara stundās, pēc skolas, jo ceļa gabals rudenī ir neapgaismots un nelīdzens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sieviete vērsusies pašvaldībā, kur vaicājusi, lai gar viņas māju nobrauc autobuss, taču līdz šim sarunas nav vainagojušās ar panākumiem.

”Mēs gribētu, lai skolēnu autobusu palaiž uz mūsu pusi. Nav man tās mašīnas, bet ar ko mani bērni ir savādāki par citiem,” neizpratnē stāsta mamma.

Domes pārstāvis raidījumam Bez Tabu atklāj, ka papildu maršrutus izstrādāt ir grūti.

Vairāk uzzini Bez Tabu sagatavotajā sižetā.

2 komentāri

TOP komentāri

 • madara
  +3

  madara

  Tad nu gan! Es sava laikā gāju 5 km uz skolu un tik pat atpakaļ,kā lietū tā putenī un ne vienu tas neuztrauca! Un vēl tagad esmu dzīva!

  18.11.2015 18:30

 • nu ja
  +2

  nu ja

  toties begliem gan nauda atrodas un vel visadas ekstras, jadoma no sakuma par saviem iedzivotajiem a ne svesiniekiem

  18.11.2015 18:36

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas