Belēvičs solīja, ka pieaugs finansējums veselības aprūpei, bet patiesībā ir pretēji, pauž Slimnīcu biedrība

0 komentāri

Veselības ministrs Guntis Belēvičs pirms kāda laika desmitiem slimnīcu vadītājiem solīja, ka naudas veselības aprūpei būs vairāk, bet patiesībā ir mazāk, tā šorīt LNT raidījumā 900 sekundes pauda Latvijas Slimnīcu biedrības vadītājs Jevgēņijs Kalējs.

Vairāku Latvijas slimnīcu vadītāji uzskata, ka, stāstot par labajiem nodomiem palielināt veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem ārpus Rīgas, veselības ministrs Guntis Belēvičs maldina sabiedrību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nesen atklājās, ka vairākām reģionālajām slimnīcām samazināts atvēlētais valsts finansējums, lai to palielinātu trim lielajām valsts nozīmes slimnīcām Rīgā. Pārējo slimnīcu vadītāji pauž satraukumu un pagaidām atsakās parakstīt līgumus, kurus piedāvā Nacionālais veselības dienests.

Slimnīcas saņēmušas finansējuma piedāvājumus, kas nozīmējot, ka reģionu iedzīvotājiem piekļuve valsts apmaksātiem ambulatoriem pakalpojumiem tiks vēl vairāk apgrūtināta.

Video

Jau vēstīts, ka garās rindas pēc valsts apmaksātiem medicīnas pakalpojumiem, finansējuma samazinājums slimnīcām, pretēji ministra Gunta Belēviča solītajam, medicīnas pakalpojumu zemā kvalitāte – šīs un daudzas citas problēmas veselības aprūpes nozarē radījušas pēdējos gados nepieredzētu neapmierinātību sabiedrībā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas