Bēgļu uzņemšana Latvijai izmaksās miljonus eiro

1 komentārs

Tev noteikti jāizlasa

Ar plānu, kā Latvijā tiks uzņemti un integrēti patvēruma meklētāji, šodien valdību iepazīstinās darba grupa, kuras uzdevums bija izstrādāt priekšlikumus šajā jomā. Tā sagatavojusi trīs iespējamos variantus, kā integrēt bēgļus un valdībai šodien būs jāizlemj, kuru modeli ieviest.

Viens no risinājumiem paredz, ka par bēgļu integrēšanas jautājumiem atbildīga ir Labklājības ministrija, otrs – Kultūras ministrija, bet trešais modelis paredz izveidot pārnozaru vadību.

Kopējais finansējums, kuru būs nepieciešams tērēt bēgļu uzņemšanai Latvijā, mērāms miljonos eiro, secinājusi darba grupa, un jau šobrīd varot teikt, ka Eiropas fondu finansējums nebūs pietiekams, tāpēc būs vajadzīgs arī finansējums no valsts budžeta.

”Protams, tas finansējums, kas ir pieejams no fondiem, tas nebūs pietiekams, un pilnīgi noteikti būs finansējuma daļa, kas šobrīd tiek iniciēta segt no valsts budžeta. Šobrīd kopējais finansējums kopā ar finansējumu, kas nepieciešams no fondiem, noteikti ir mērāms miljonos,” atzīst Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks Dmitrijs Trofimovs.

Koalīcija šobrīd konceptuāli vienojusies samazināt pabalstus bēgļiem. Par to vēlreiz tiks runāts nākamnedēļ. Kopumā komisijas ziņojums esot sagatavots tā, lai ikviens cilvēks varētu saprast, kas notiek ar bēgli pēc uzņemšanas Latvijā.

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • haralds elceris
    +2

    haralds elceris

    ko visu laiku lumudurēja lumudurā†õri? "par kāpostu nesatraucieties, N€iroсоюз's par visu maksā!" kaut N€iroсоюз's arī naudu nesaņem ar visu segumu no kosmosa inoplane†āņiem, bet atņem N€iroсоюз'a darbaļaudīm. un izrādās - who'ю, nāksies tērēt arī valsts budžeta līdzekļus!

    29.09.2015 08:16

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas