Bēgļu uzņemšana Latvijai izmaksās miljonus eiro

1 komentārs

Ar plānu, kā Latvijā tiks uzņemti un integrēti patvēruma meklētāji, šodien valdību iepazīstinās darba grupa, kuras uzdevums bija izstrādāt priekšlikumus šajā jomā. Tā sagatavojusi trīs iespējamos variantus, kā integrēt bēgļus un valdībai šodien būs jāizlemj, kuru modeli ieviest.

Viens no risinājumiem paredz, ka par bēgļu integrēšanas jautājumiem atbildīga ir Labklājības ministrija, otrs – Kultūras ministrija, bet trešais modelis paredz izveidot pārnozaru vadību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopējais finansējums, kuru būs nepieciešams tērēt bēgļu uzņemšanai Latvijā, mērāms miljonos eiro, secinājusi darba grupa, un jau šobrīd varot teikt, ka Eiropas fondu finansējums nebūs pietiekams, tāpēc būs vajadzīgs arī finansējums no valsts budžeta.

”Protams, tas finansējums, kas ir pieejams no fondiem, tas nebūs pietiekams, un pilnīgi noteikti būs finansējuma daļa, kas šobrīd tiek iniciēta segt no valsts budžeta. Šobrīd kopējais finansējums kopā ar finansējumu, kas nepieciešams no fondiem, noteikti ir mērāms miljonos,” atzīst Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks Dmitrijs Trofimovs.

Koalīcija šobrīd konceptuāli vienojusies samazināt pabalstus bēgļiem. Par to vēlreiz tiks runāts nākamnedēļ. Kopumā komisijas ziņojums esot sagatavots tā, lai ikviens cilvēks varētu saprast, kas notiek ar bēgli pēc uzņemšanas Latvijā.

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • haralds elceris
    +2

    haralds elceris

    ko visu laiku lumudurēja lumudurā†õri? "par kāpostu nesatraucieties, N€iroсоюз's par visu maksā!" kaut N€iroсоюз's arī naudu nesaņem ar visu segumu no kosmosa inoplane†āņiem, bet atņem N€iroсоюз'a darbaļaudīm. un izrādās - who'ю, nāksies tērēt arī valsts budžeta līdzekļus!

    29.09.2015 08:16

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas