Bēgļi saņems 139 eiro, bet katrs nākamais ģimenes loceklis 97 eiro mēnesī

3 komentāri

Piektdien, 1. janvārī, stājas spēkā grozījumi noteikumos, kas turpmāk paredz bēgļa statusu saņēmušajiem ārvalstniekiem mēnesī maksāt 139 eiro uzturēšanās pabalstu.

Valdības pieņemtie grozījumi paredz, ka turpmāk uzturēšanās pabalsta apmērs mēnesī pilngadīgai personai būs 139 eiro. Ja personas ir ģimenes locekļi, vienai personai tiks piešķirti 139 eiro mēnesī un katram nākamajam ģimenes loceklim – 97 eiro. Arī nepilngadīgai personai bez pieaugušo pavadības tiks piešķirti 97 eiro mēnesī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šomēnes Latvijā jāuzņem pirmie 10 no kopumā vairāk nekā 500 Tuvo Austrumu bēgļiem, pieaug diskusijas par viņu veiksmīgāku integrāciju sabiedrībā un vienlaikus arī par iespējamiem riskiem.

Latvijas sakaru virsnieki jau strādā ar pirmo bēgļu izraudzīšanos. Latvijas kritēriji ir, ka priekšroka tiks dota ģimenēm ar bērniem, cilvēkiem ar svešvalodu prasmēm, pamata vai profesionālo izglītību, darba pieredzi un derīgiem ceļošanas dokumentiem.

Ir izskanējis viedoklis, ka tā ir diskriminācija, no otras puses – runa ir par vēlmi šos cilvēkus patiesi integrēt sabiedrībā.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Šmits
  +4

  Šmits

  Tātad sanāk,ja es maksāju nodokļus-tad uzturu savus potenciālos slepkavas,kas jebkurā brīdī var mani nogalināt izlases vai nejaušības kārtā uzspridzinoties piemēram pie mana bērna skolas,vai teātra izrādes laikā.Vispār jau tā neko gājieni-mēs te dzīvojam uz naža asmens-uzturam teroristus,pēctam paši pārdodam šiem ieročus-un mirstam no viņu raidītajām lodēm,lai Straujumai un Merkelei labs prāts,un kārtīga smilšu sega pa virsu.

  01.01.2016 19:53

 • lili
  +3

  lili

  ...nu viss notiekas !! Kārtējo reizi savai tautai uztaisa virsū...Tautas domas un vajadzības ir pie,,kājas,, .Latviešu bērnu vērtība ir tikpat cik atkritumu izvešanu mēnesī...tāda ir mūsu latviešu bērnu vērtība !!!! SKUMĪGI !!! Atkritumu izvešanai paliks dārgāka no 1.janvāra ,bet par bērnu pabalstiem nekas nav sacīts !!!!

  01.01.2016 19:43

 • janx
  0

  janx

  Pigu viniem a ne naudu un sie kucesberni parlamentariesi saviem berniem maksa suda pabalstus bet siem kretiniem naudu atrod

  05.01.2016 23:18

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas