Bēgļi Latvijā saņem vairāk nekā bērni, māmiņas un pensionāri

24 komentāri
Bēgļi Latvijā saņem vairāk nekā bērni, māmiņas un pensionāri
FOTO: Facebook

Tev noteikti jāizlasa

Latvijā bērni saņem ikmēneša pabalstu 11,38 eiro apmērā, minimālā māmiņu ”alga” ir 171 eiro. Tajā pašā laikā bēgļiem Latvijā maksā 256 eiro lielu ikmēneša pabalstu, turklāt papildus tam sedz arī valsts valodas apguvei nepieciešamās izmaksas – 49,80 eiro mēnesī. Bēgļu bērni Latvijā saņem 76 eiro mēnesī.

Bēgļu uzņemšanas pretinieki, kā arī biedrība Tēvijas sargi, kas 4. augustā rīkos protesta akciju, asi nosoda valdības lēmumu, norādot, ka šāda attieksme ir netaisnīga pret Latvijas iedzīvotājiem.

Jaunākais pētījumu aģentūras TNS pētījums liecina, ka divas trešdaļas jeb 65% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalsta pret imigrantu uzņemšanu vērstas protesta akcijas rīkošanu. Tikmēr 28% ir pretējās domās un to neatbalsta. 7% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

9% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka Latvijas politiķi kopumā, runājot par bēgļu uzņemšanu Latvijā, komunikācijā ar sabiedrību ir objektīvi un godīgi.

Tikmēr lielākā daļa 76% ir pretējās domās un uzskata, ka politiķi šajā jautājumā nav objektīvi un godīgi. 15% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

24 komentāri

TOP komentāri

 • Guga
  +12

  Guga

  To laikam prasa eiropa. Bet cik maksā vietējiem VERGIEM-vergu mazuļiem eiropai ir pa..t. Vot ta baigais jaunums..

  30.07.2015 13:31

 • latviete
  +11

  latviete

  Mūsu darba devēji un politiķi nezina kā dzīvo vienkāršā darba tauta
  mēs tiešām esam paverdzināti.Attopieties lielie vīri!

  30.07.2015 13:58

 • soo
  +10

  soo

  Mūs pašus un mūsu ģimenes diskriminē mūsu pašu Latvijā! Lielais FUJ valdībai!!!!!!!!!

  30.07.2015 15:17

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas