Bēgļi, kas vakar ieradās Latvijā, pārstāv dažādas profesijas

3 komentāri
Bēgļi, kas vakar ieradās Latvijā, pārstāv dažādas profesijas
FOTO: F64

Latvijā ieradusies nākamā bēgļu grupa, un tie pie mums pārvietoti no Grieķijas. Īstenojot Eiropas Savienības (ES) patvēruma meklētāju pārvietošanas programmu.

No šīs dienvidu valsts uz mūsu valsti atvestas četras ģimenes ar kopumā 15 cilvēkiem, starp viņiem arī septiņi nepilngadīgi bērni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Divas uz Latviju pārvietotās ģimenes ir no Sīrijas, divas – no Irākas. Personas ieradušās Latvijā vēlā trešdienas vakarā un patlaban atrodas Patvēruma meklētāju izmitināšanas centrā Muceniekos.

PMLP sabiedrisko attiecību vadītāja, Santa Jonāte:

Starp nepilngadīgajiem lielākā daļa pirmsskolas vecuma bērnu. Valodas zināšanas pārsvarā visiem – arābu, atsevišķiem arī angļu. Profesijas, kas tiek pārstāvētas – pavārs, bārddzinis, drēbnieks, bankas darbinieks.

Latvija apņēmusies divu gadu laikā uz Latviju pārvietot 531 patvēruma meklētāju. Lielākā daļa būs no Eiropas Savienības valstīm – Grieķijas un Itālijas, taču 50 cilvēkus ir nepieciešams pārvietot no trešajām valstīm, tiek pieļauts, ka tas varētu būt no Turcijas.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē informē, ka, lai iekļautos divu gadu termiņā, turpmāk katru mēnesi uz Latviju varētu tikt nogādāti 30 patvēruma meklētāji.

3 komentāri

TOP komentāri

 • haralds elceris
  +2

  haralds elceris

  angļu valoda kā biedram Bērziņa kungam vai labāka?

  14.04.2016 23:01

 • Nikodems dēliņš
  +2

  Nikodems dēliņš

  Kādas tad viņi profesijas pārstāv?

  14.04.2016 22:40

 • Kk
  +1

  Kk

  Nu tad-aiziet! Dodiet shiem nepilsonjiem , kuriem te vispaar nevajazeetu buut, darbus,bet mees,tautieshi, grauziisim nagus un cereesim uz darba vietaam, jo pashiem lielaakoties nav normaalu darba iespeeju...jo redz,poeredzes neesot..

  15.04.2016 11:38

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas