Bedres tiek lāpītas vienā pagalmā, bet cita pagalma iedzīvotāji paliek bešā

0 komentāri

Kāda Ķengaraga daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji ir sašutuši, jo visapkārt rajonā tiek lāpītas bedres, kamēr pie šā nama nekādi darbi nenotiek. Oficiālais skaidrojums – asfalta stāvoklis esot labs. Nama iedzīvotāji gan tā nedomā.

“Iedzīvotāji jau gadiem ir rakstījuši par bedrēm, šogad beidzot tās ir sākuši remontēt. Bija liela cerība, ka saremontēs arī bedres pie mūsu mājas, bet diemžēl mūsu māju atstāja neremontētu,” raidījumam Bez Tabu stāsta nama iedzīvotāja Vija. Turklāt iedzīvotāju satraukumu nerada tikai bedres, šajā lietainajā laikā akas remontdarbu laikā tiekot aizbērtas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Būvdarbus veic un uzrauga Rīgas Austrumu izpilddirekcija, kas norāda, ka nama priekšpusē esot labs asfalts, tādēļ tas remontēts netiks.

“Asfalts, kas ir nama priekšpusē, ir labā stāvoklī. Vienīgā problemātiskā vieta ir ēkas gals Daugavas pusē, kuru tad mēs arī saremontēsim,” solīja Uldis Blicavs, Rīgas Austrumu izpilddirektors.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas