Bedres tiek lāpītas vienā pagalmā, bet cita pagalma iedzīvotāji paliek bešā

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Kāda Ķengaraga daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji ir sašutuši, jo visapkārt rajonā tiek lāpītas bedres, kamēr pie šā nama nekādi darbi nenotiek. Oficiālais skaidrojums – asfalta stāvoklis esot labs. Nama iedzīvotāji gan tā nedomā.

“Iedzīvotāji jau gadiem ir rakstījuši par bedrēm, šogad beidzot tās ir sākuši remontēt. Bija liela cerība, ka saremontēs arī bedres pie mūsu mājas, bet diemžēl mūsu māju atstāja neremontētu,” raidījumam Bez Tabu stāsta nama iedzīvotāja Vija. Turklāt iedzīvotāju satraukumu nerada tikai bedres, šajā lietainajā laikā akas remontdarbu laikā tiekot aizbērtas.

Būvdarbus veic un uzrauga Rīgas Austrumu izpilddirekcija, kas norāda, ka nama priekšpusē esot labs asfalts, tādēļ tas remontēts netiks.

“Asfalts, kas ir nama priekšpusē, ir labā stāvoklī. Vienīgā problemātiskā vieta ir ēkas gals Daugavas pusē, kuru tad mēs arī saremontēsim,” solīja Uldis Blicavs, Rīgas Austrumu izpilddirektors.

Skaties video!

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas