Baumo, ka Junkurs par atteikšanos no deputāta krēsla saņēmis 40 tūkstošus eiro

0 komentāri

Saeimas kuluāros baumo, ka jauniņais deputāts Jānis Junkurs atteicies no Saeimas deputāta krēsla, saņemot apmaiņā pret šādu lēmumu 40 tūkstošus eiro, ziņo raidījums Bez Tabu.

Tiesa gan, pierādījumu šādām runām gan nav.

Tas, ka J. Junkurs uzreiz pēc svinīgā zvēresta nodošanas iesniedza oficiālu vēlmi nolikt deputāta mandātu, gan ir fakts. J. Junkurs iepriekšējā nedēļā medijiem izplatīja paziņojumu, kurā skaidroja, ka ir atradis vilinošu darba piedāvājumu Honkongā.

Viņa partijas biedrs Andris Kampars, kurš ir arī Latvijas-Ķīnas biznesa padomes valdes priekšsēdētājs, noliedza, ka viņam būtu kas zināms par J. Junkura turpmākajā darba gaitām. Tāpat A. Kampars akcentēja, ka nav saistīts ar jaunā partijas biedra iekārtošanu darbā kādā no Honkongas firmām. ”Pilnīgas spekulācijas, jo es pat nezinu par to kompāniju, kur Junkurs strādās,” uzsvēra A. Kampars.

Jau ziņojām, ka J. Junkura vietā par Saeimas deputāti kļūs Solvita Āboltiņa, kas citādi vēlēšanās bija palikusi ”aiz svītras”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas